Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
ТРЕНІНГ «КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ»

Тренінг під умовною назвою «Краса врятує світ» відбувся в компанії Irene Bukur для продавців. Ведучими були дві красуні - бізнес-партнер компанії Марія Козар, і директор магазину Irene Bukur TM в ТРЦ Sky Mall Алла Пухальська.

«Я тільки вчуся проводити тренінги, - розповідає Алла. – Тому поки що я виступала в ролі помічника. Але вже скоро, сподіваюся, я зможу стати самостійним тренером».

Говорили про засоби по догляду за обличчям, а також про те, як правильно підбирати косметику, враховуючи вік шкіри та її стан. Також під час тренінгу вивчали будову шкіри, розбирали, який потрібен крем і для вирішення яких проблем, на що потрібно спиратися при підборі комплексного догляду. На даному заході були присутні багато нових співробітників, тому в рамках тренінгу була передбачена і практична частина - всі пробували продукцію, вчилися правильно очищати і тонізувати шкіру, а також вивчали дію та призначення кожного продукту.

Теоретична частина була доповнена інформацією про склад продукції, його позитивний вплив на стан шкіри. Закінчився тренінг інтерактивом, під час якого учасники обмінювалися отриманими знаннями для кращого засвоєння інформації, а також отримували відповіді на свої питання.

Подібні тренінги в компанії Irene Bukur проводяться регулярно, і кожного разу ці події дарують учасникам нові знання, нові емоції, а також можливість зустрітися із старим друзям і знайти нових.


Для замовлення товару введіть е-mail