Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
ТРЕНІНГ «ПІКЛУВАННЯ ПРО ШКІРУ – ПІКЛУВАННЯ ПРО МАЙБУТНЄ»

12 березня в компанії Irene Bukur відбувся тренінг для стажерів та молодших продавців, який проводила куратор компанії Юлія Лількова.

Перша частина тренінгу була присвячена теоретичним знанням: структура шкіри, причини її старіння, цінність щоденного догляду. «Мені хотілося зробити акцент саме на будову шкіри, - розповідає Юлія. – Володіючи такою інформацією, нашим продавцям буде набагато легше підібрати покупцю відповідний комплекс по догляду за шкірою. Також важливо пам'ятати про всі етапи догляду за обличчям: очищення, тонізування, зволоження. Ну, а друга частина тренінгу була присвячена складам косметичних засобів, принципам створення кремів, їх рецептурам».

Молодим продавцям Юлія розповіла про те, що впливає на ріст здорових клітин, як можна підтримати їх здоров'я, як правильно доглядати за шкірою обличчя та рук. Говорила про склад косметичних засобів та про те, яку важливу роль відіграють в косметиці натуральні компоненти. Вірно підібраний склад може чинити вплив на шкіру на клітинному рівні. І хоча, здавалося б, ми не можемо цього бачити неозброєним оком, але щойно ми перестаємо доглядати за своєю шкірою – очищувати, зволожувати, живити та захищати її – «результат» - назовні, а іноді і на обличчі.

Наприклад, нещодавно на ринку з'явився дійсно унікальний продукт для очищення – міцелярна вода.


І цей засіб зайняв гідне місце у лінійці косметики по догляду за обличчям ТМ Irene Bukur. Міцелярна вода відмінно знімає макіяж навіть з найчутливішої шкіри, при цьому діє максимально делікатно за рахунок того, що в ній відсутні луги та ПАВи. Вона схожа на звичайну воду тим, що не має ані кольору, ані запаху, але, нанесена на шкіру обличчя, відмінно видаляє забруднення та жир, не пошкоджуючи епідерміс. Спочатку міцелярна вода була призначена для маленьких дітей та людей зі шкірними захворюваннями. Секрет міцелярної води в технології її отримання: вода містить водні розчини складних ефірних жирних кислот у вигляді крапель-міцел, що непомітні для ока. В кінцевому результаті міцелярна вода поєднала в собі найкращі властивості молочка та тоніку, але, на відміну від останніх, рекомендується для будь-якого типу шкіри, навіть чутливої та схильної до куперозу.

Розмовляли також про інші продукти та натуральні складові у їх складі, які покликані боротися з проблемами шкіри, адже наша шкіра схильна до серйозних випробувань як часом, так і умовами життя у містах, які не славляться чистим повітрям.

Наприклад, в ексфоліант-кремі «Чиста шкіра» ТМ Irene Bukur присутній високий вміст олії чайного дерева. Про її чудові властивості куратор почала розповідь з невеликого екскурсу в історію: «Вперше про чайне дерево європейці дізналися у 18 столітті від мореплавця капітана Кука. Його матроси страждали від різних інфекцій та ран, які не гоїлися, які вони отримали за довге плавання до берегів Нової Зеландії. Там вони звернули увагу, що місцеві Жителі лікують своїх хворих настоянкою з листя якогось дерева. Спробувавши цей засіб на собі, моряки чудовим чином стали виліковуватися!

Ефірна олія чайного дерева, завдяки високому вмісту терпенів, має сильну бактерицидну та протизапальну дію, а також антивірусну активність. В цій олії знайдено унікальний інгредієнт – вірідофлорен. Він не міститься навіть в таких широко відомих своїми бактерицидними властивостями рослинах, як розмарин та евкаліпт. Антисептичний ефект олії чайного дерева у 8 разів сильніший, ніж у карболової кислоти, і в 12 разів – ніж у фенолу. А зараз ми її використовуємо у складі своїх продуктів.

Багато корисної інформації звучало на тренінгу, адже розуміння того, як впливає на шкіру склад косметичних засобів та кількість натуральних компонентів важливо знати не лише продавцю, але й кожній дівчині, яка прагне зберегти свою молодість та красу.


Для замовлення товару введіть е-mail