Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
ТРЕНІНГ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПИТАННЯМ КРАСИ ТА ЗДОРОВ’Я ШКІРИ

В компанії Iren Bukur відбувся тренінг-семінар «Шкіра як об'єкт впливу косметичних засобів».

На тренінгу були присутні куратори компанії, директори магазинів та старші продавці. Ведучою тренінгу була Наталя Федоритенко – кандидат фармацевтичних наук, асистент кафедри аптечної та промислової технології ліків, експерт в області краси та здоров'я компанії Irene Bukur.

Що відрізняло даний тренінг від багатьох інших, так це те, що на семінарі була присутня засновник бренду живої косметики – Ірина Букур. Тому другу частину зустрічі проводила саме вона, а усі присутні біли щасливі почути нову цікаву інформацію та отримати унікальні знання з вуст практика та автора власної лінії косметики – косметики, яка створена дарувати не лише красу, але й здоров'я.

.

В чому ексклюзивність компанії Irene Bukur на українському ринку? В тому, що вона виробляє косметику високого класу? Безумовно. В тому, що компанія виготовляє дійсно живу косметику, адже її інгредієнти не піддаються попередній консервації? Безперечно. В тому, що мережа монобрендових магазинів росте з дня на день? Так. Але унікальність компанії Iren Bukur ще й у людях, а також в принципах роботи. Те, скільки часу та сил компанія присвячує освіті, навчанню та професійному росту людей, було відзначено не раз співробітниками всіх рівнів.

Цей тренінг не став виключенням. На ньому звучала інформація про будову шкіри, а також про те, які інгредієнти та як працюють на кожному з шарів шкіри.


Говорили також і про склад продуктів – унікальному Гідрокремі, лідері продажів – Фітомасці «Ефект миттєвої краси», а також про нову антивікову серію. Обшоворювали, чому ефективний саме такий склад продуктів, якими властивостями володіють олії та екстракти, що входять до рецептури засобів, та чим вони корисні для шкіри українських жінок. також під керівництвом спеціалістів були розглянуті теорії та типи старіння шкіри, а також методи боротьби зі старінням за допомогою нової антивікової серії ТМ Iren Bukur.

В результаті 5-годинного тренінгу його учасникам вдалося вивчити проблеми молодої та зрілої шкіри, а також були знайдені методи, які будуть сприяти уповільненню старіння за допомогою грамотно підібраних косметичних засобів. Окрім отриманих знань, всі були раді можливості поспілкуватися з творцем бренду Іриною Букур та один з одним.Для замовлення товару введіть е-mail