Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
У КИЄВІ ВІДБУВСЯ АВТОРСЬКИЙ ВЕЧІР КОМПАНІЇ ТМ IRENE BUKUR

6 квітня в конференц-залі готелю «Русь-Accord» відбулася дружня зустріч ідеолога українського бренду авторської живої косметики ТМ Irene Bukur Ірини Букур з прихильниками марки.

Весна – сонячний період оновлення та змін. У цей сприятливий час засновниця бренду Ірина Букур вирішила зібрати прихильників бренду під одним дахом, щоб розповісти їм про особливості догляду за собою, секрети створення косметичних засобів, провести цікавий експеримент та поспілкуватися на актуальні жіночі теми в приємній обстановці за келихом шампанського.

«Дружня зустріч» - саме точне визначення концепції заходу. Ірина Букур особисто поспілкувалася з усіма гостями. Вона детально розповіла про бренд, ціноутворення, склад косметичних засобів та зробила великий акцент на їх натуральності. Гости дізналися при правильний догляд за шкірою обличчя у різні пори року, вибір кремів відповідно до типу та віку шкіри, а також протестували новинки.

Крім того, Ірина Букур провела цікавий експеримент прямо на сцені залу – декілька добровольців прийняли участь в порівняльному тесті кремів. Спробувавши три засоби різних виробників «всліпу» (а в експерименті приймали участь засоби відомих європейських марок), вибір групи пав на зволожуючий «Гідрокрем» від Irene Bukur, як на найприємніший за структурою, легкий та такий, що має ненав'язливий аромат свіжих трав.

В рамках вечора пройшла лекція кандидата фармацевтичних наук, асистента кафедри аптечної та промислової технології ліків Національного медичного університету ім.. Богомольця Наталії Федоритенко. Експерт зробила акцент на антивіковій програмі ТМ Irene Bukur, корисних компонентах косметичних засобів та їх впливі на шкіру.

Створення правильного середовища для спілкування за інтересами – наступна мета Ірини Букур, якою вона поділилася з гостями вечора. «Клуб Irene Bukur» - майбутня ініціатива команди бренду. В його рамках планується приємне проведення часу в жіночій компанії – спілкування на важливі життєві теми (психологія відносин в родині, здорове харчування та спосіб життя), консультації психологів, косметологів та експертів з краси.

Зустріч супроводжувала жива музика, легкий фуршет та невимушене спілкування, а приємним сюрпризом став розіграш косметичних засобів Irene Bukur та спеціальні знижки на продукцію бренду.

Це був перший досвід спілкування з постійними покупцями та прихильниками бренду такого формату. І він виявився дуже успішним, викликав багато гарних відгуків та створив багато радісних відкриттів.

І тепер компанія Irene Bukur планує збирати гостей з усієї України кожен рік. Найближчим часом з'явиться фільм про зустріч учасників Клубу, і ми обов'язково покажемо його усім, кому не пощастило бути присутнім на цьому заході.


Для замовлення товару введіть е-mail