Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
Анастасія Баркалова: «Зараз для мене будь-яка проблема – це виклик, це можливість досягти більшого»

Є ще один командний гравець в сім'ї Irene Bukur, у якого є чому навчитися. Мова йде про директора магазину Irene Bukur в Дніпропетровську на вулиці Пастера – Анастасію Баркалову.

- Настю, як довго ти працюєш у компанії Irene Bukur?

Анастасія Баркалова: - У компанії я працюю один рік, протягом якого я змогла пройти шлях від продавця-консультанта до директора магазину на вулиці Пастера (в місті Дніпропетровськ). Родом я з Донецька, але через бойові дії довелося переїхати. Перебиратися вирішила ближче, у Дніпро, до того ж тут у мене є родичі.

Основним критерієм при пошуку роботи був, звичайно, рівень зарплати. Саме тому мене зацікавила вакансія у компанії Irene Bukur, а ще мені імпонувала робота з косметикою. До того ж і досвід у цій сфері у мене вже був. Так я і прийшла спочатку на стажування, а потім залишилася назовсім. Пам'ятаю, що вже на четвертий день стажування я сказала, що відкрию свій магазин. Так воно і сталося!

- У кожної людини в роботі є свій ідейний натхненник або так званий двигун. Хто це в тебе або що такого послужило в досягненні твоїх цілей?

Анастасія Баркалова: - Я прийшла в компанію в дуже важкий для мене період життя. А підтримку і опору я знайшла в своєму директорі Наталії Ніколайчук. Вона йшла вгору і мене тягнула за собою. А мій куратор – Марія Кравцова – допомагала тим, що буквально виштовхувала мене із зони комфорту. Ставила такі високі цілі, що я думала: «І як це я буду робити?», але потім збиралася з думками і силами, і спокійно і наполегливо виконувала необхідне. Цим двом прекрасним людям я вдячна за їхню віру в мене навіть в ті миті, коли я сама переставала вірити в себе.

Спочатку мене, якщо так можна сказати, надихав рівень зарплати, а потім просто з'явився азарт. Ти досягаєш маленької мети, після чого ставиш планку трохи вище (іноді і не «трохи»), і йдеш до неї напролом, через всі труднощі. Ну і, звичайно, особистий приклад оточуючих мене людей, коли ти розумієш, що можливо все!

- Настю, які цілі ти для себе сформувала після призначення тебе директором?

Анастасія Баркалова: - Цілі на майбутнє? Зібрати навколо себе команду однодумців, з якими я буду йти вгору і розвиватися. Як кажуть, один у полі не воїн.

- Вересень в команді Irene Bukur проходив під девізом «Неможливе – можливо». Така була назва тренінгу особистісного зростання з Оксаною Вороніною. Що ти винесла для себе після цієї події?

Анастасія Баркалова: - На тренінгу я зрозуміла, що для людини рішучої і цілеспрямованої немає нічого неможливого! А всі бар'єри існують виключно у нас в голові. І найголовніше те, що успіх у роботі та кар'єрі зовсім не виключає успіху в особистому житті – а навіть навпаки, допомагає досягти гармонії у житті.

- Який досвід ти отримала, працюючи в компанії Irene Bukur?

Анастасія Баркалова: - По-перше, я виросла як особистість, а по-друге, набула і досі продовжую набувати досвіду управління та навчання команди. Але найголовніший досвід – це досвід досягнення мети. До приходу в компанію Irene Bukur я здавалася при перших труднощах і часто кидала розпочату справу, не закінчуючи її. Зараз же для мене будь-яка проблема – це виклик, це можливість досягти більшого. І якщо у мене не виходить зайти в двері, я влізу в вікно (сміється – Ред.).

Для замовлення товару введіть е-mail