Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
Анна Очеретнюк: «В компанії Irene Bukur з сірої польової мишки я стала шикарною шиншилою»

Шлях від продавця-консультанта до директора магазину в Irene Bukur – достатньо складний, але справедливий. Тому що брати на себе функції управлінця має право тільки чесна, по-справжньому цілеспрямована, вольова і сильна духом людина. Саме про таку людину піде мова в цьому матеріалі - інтерв'ю з директором магазину Irene Bukur в ТРЦ «Роксолана» (Львів) – Анною Очеретнюк.

Ми дуже сподіваємося, що цей матеріал надихне початківців продавців-консультантів компанії Irene Bukur, дасть відповіді на хвилюючі їх питання і додасть їм сил для досягнення нових вершин.

Аню, розкажи, будь ласка, свою історію приходу в компанію Irene Bukur.

Анна Очеретнюк: - Якщо чесно, то мій прихід – трохи нестандартний і навіть дещо випадковий... З сестрами Наталією Козар і Марією Кравцовою я знайома давно – ми вчилися в одній школі. Особливо тісні стосунки у мене були з Машею – до певного віку ми з нею навіть дружили. Але подальше навчання в різних вузах зробило наше спілкування менш тісним.

Коли у мене вперше виникло питання з працевлаштуванням, Маша запропонувала спробувати попрацювати продавцем в Irene Bukur, але я відмовлялася, тому що більше була націлена на роботу в офісі. В листопаді 2013 року я сказала Маші, що хотіла б працювати помічником керівника. У відповідь Маша дала мені номер Наталії Козар і сказала, що я можу їй подзвонити, бо вона як раз шукала собі дівчину для офісної роботи.

Я подзвонила, і ми домовилися про співбесіду, після чого я вийшла на випробувальний термін, протягом якого Наташа дивилася, як я працюю, а я намагалася зрозуміти, чи підходить мені така робота. Робота мені сподобалася та, на щастя, моя кандидатура підійшла на цю посаду – ось так я і стала помічницею Наталії Козарь.

Пропрацювала я в офісі десь з півроку, однак за сімейними обставинами мені потрібно було переїхати у Львів, тому довелося звільнитися з роботи. Але з компанією Irene Bukur у мене збереглися дуже теплі, дружні стосунки. У Львові дуже важко з працевлаштуванням, я кілька місяців шукала роботу, але безрезультатно. І як раз в цей час Наталія Козар почала планувати відкриття магазину Irene Bukur у Львові. Наташа запропонувала мені роботу продавця в майбутньому магазині. Я погодилася, пройшла стажування в Києві, а вже в жовтні, коли був відкритий перший магазин у Львові в ТЦ «Роксолана», я приступила до роботи продавця-консультанта Irene Bukur.

Звичайно, до цього я шукала роботу в офісі, але в цьому напрямку я нічого такого, що б мені підходило, не знайшла. Влаштуватися продавцем у Львові, звичайно, було більш реально. Але для мене важливо, щоб якщо вже працювати в сфері продажу, то тільки в тій компанії і з тим продуктом, в якому я абсолютно впевнена. Я була дуже вдячна Наташі за її пропозицію. Так що вже з липня 2014 року я знову почала працювати в Irene Bukur, в жовтні стала кращим продавцем Irene Bukur по Україні, а в серпні 2015 року пробилася на директора магазину. І зараз продовжую свою роботу з превеликим задоволенням.

- Що надихало тебе на досягнення нинішньої директорської посади?

Анна Очеретнюк: - Я думаю, що найбільший вплив на мене справила моя робота в ролі помічниці Наталії Козар, під час якої я вивчила компанію зсередини, дізналася більш докладно не тільки про унікальність продукту, але про й реальні можливості в плані перспективи та кар'єрного зростання.

Окремо я б виділила ставлення компанії до працівників, – вона полягає не тільки в доброму відношенні, але і постійному стимулюванні розвиватися і рости, для чого в компанії постійно проходять навчальні семінари та тренінги. Набагато легше продавати продукцію, в якій ти впевнена на всі 100%, доказом чого є постійні клієнти.

Також я дуже вдячна своїм наставникам, – Надії Савицької і Олі Ерреро, – їхня підтримка була просто неймовірна! У житті бувають різні ситуації, коли самій буває важко вийти з певного емоційного стану, і як добре, що поруч з тобою є люди, які можуть в потрібний момент підтримати, змотивувати, навчити. Зараз я намагаюся для своїх людей бути таким же наставником та прикладом.

- Які у тебе плани на майбутнє? Які цілі ти для себе поставила після призначення тебе директором?

Анна Очеретнюк: - Звичайно ж, у мене є цілі. Найголовніше для мене зараз – виховати сильну, міцну команду, відкрити кілька нових директорів, розвивати своїх людей і, звичайно, набирати нових успішних керівників. Є плани і на особисте життя – вийти заміж, народити дитину (недарма ж я все кинула і переїхала у Львів). А ще хочу собаку – довгошерсту німецьку вівчарку!

- У вересні для команди директорів проходив тренінг особистісного зростання «Неможливе – можливо» з Оксаною Вороніною. Що тобі дав цей тренінг? Чи змінилося щось після нього (у сприйнятті роботи, в особистому житті, в досягненні поставлених цілей)?

Анна Очеретнюк: - Так, це був крутий тренінг! Його повинні пройти всі! Все «неможливо» - тільки в твоїй голові, і поки ти від цього не позбудешся, все так і залишиться для тебе «неможливим». Ми живемо в своїй зоні комфорту і боїмося звідти вийти, і цей страх заважає нам жити і розвиватися! Варто поставити собі мету, і, нехай навіть маленькими кроками, без поспіху, - ми її досягнемо! І це відноситься як до роботи, так і до особистого життя.

Після цього тренінгу я почала зовсім по-іншому оцінювати свої сили і вміння, а також оточуючих мене людей. Тренінг допоміг нам скорегували свої цілі і завдання, і результат виявився приголомшливим! Та й в особистому житті стало набагато менше конфліктів; навпаки, ми з чоловіком почали доповнювати один одного, допомагати й підтримувати.

- Який досвід ти отримала, працюючи в компанії Irene Bukur?

Анна Очеретнюк: - Насамперед компанія допомогла мені відчути впевненість в собі і в своїх силах. Я морально зросла за цей рік, навчилася організовувати себе і людей навколо себе, розподіляти свій час, щоб все встигати. І, що не менш важливо, я навчилася правильно і якісно доглядати за собою, щоб незалежно від віку, завжди виглядати на всі 100%. Тобто, можна сказати, що з сірої польової миші я стала шикарною шиншилою.

Дякуємо тобі, Анно, за такий позитивний заряд енергії, який, я впевнена, відчули всі наші читачі і співробітники компанії Irene Bukur.

Для замовлення товару введіть е-mail