Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
Диво-новинка для відновлення шкіри обличчя

Компанія Irene Bukur готова представити вашій увазі нову розробку, яка є частиною унікальної високоефективної програми для збереження здоров'я і молодості нашої шкіри – крем-маска «Відновлення».

Дія крем-маски здійснюється в трьох напрямках:

1. «Глибоке живлення шкіри обличчя». Завдяки високому вмісту олії обліпихи шкіра отримує цілий комплекс необхідних їй вітамінів, що в свою чергу допомагає запустити обмінні та відновлювальні процеси в шкірі, сприяючи її активному оновленню і омолодженню.

2. «Інтенсивне зволоження». Зволоження шкіри є однією з головних осінніх потреб шкіри. Щоправда тут актуальним стає не надходження вологи ззовні, а збереження її балансу в клітинах шкіри. З цією метою до складу маски включений екстракт алое, який володіє високими вологостримуючими властивостями. Алое перешкоджає випаровуванню вологи, забезпечуючи високий рівень зволоження шкіри, тим самим попереджає утворення зморшок, допомагає шкірі зберігати гладкість і пружність.

3. «Надійний захист». Олія насіння грейпфрута у складі маски забезпечує захист шкіри від вільних радикалів і зовнішніх агресивних факторів, а також сприяє підвищенню імунітету шкіри.

Поєднання цих компонентів в один активний комплекс дозволяє повернути шкірі втрачені гладкість і еластичність, а також захистити її від пошкодження та передчасного старіння.

Ця диво-новинка вже у продажу, і її можна придбати вже зараз, зателефонувавши в наш колл-центр за телефоном (044) 221-26-92 або відправивши лист на електронну адресу: callcenter@irenbukur.com

Для замовлення товару введіть е-mail