Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
«Головна моя мета – сформувати сильну, енергійну і драйвову команду, яка буде зі мною досягати крутих вершин»

Ще однією позитивною людиною, яка працює в нашій компанії є прекрасна дівчина-сонце – Лілія Майборода – директор магазину Irene Bukur в гіпермаркеті «Ашан» в Біличах (Київ).

Лілю, розкажи, будь ласка, свою історію приходу в сім'ю Irene Bukur. Може, тобі вдасться згадати якісь цікаві моменти.

Лілія Майборода: - Я прийшла працювати в компанію півтора роки тому, будучи на той час звичайною студенткою магістратури, яка не мала ні досвіду роботи, ні гідного заробітку. І за спиною у мене було тільки безтурботне студентське життя у всіх його барвах.

Прийшла тільки заради заробітку, і сама не очікувала, що робота в Irene Bukur мене настільки захопить, що мені захочеться рости і розвиватися в цій найкращій з українських компаній. Найголовніше для мене те, що моя робота мені дійсно подобається, вона приносить неймовірне задоволення.

- Хто допоміг чи що допомогло тобі зайняти посаду директора магазину?

Лілія Майборода: - Я не можу сказати, що саме мене надихало, факторів було досить багато. Мені хотілося рухатися вперед, і я йшла до своєї мети, незважаючи на ті труднощі, які мене чекали на цьому шляху, а їх, правда, було чимало.

- Ліль, поділися, будь ласка, планами на найближче майбутнє.

Лілія Майборода: - Звичайно, я не збираюся зупинятися на досягнутому. Головна моя мета зараз – сформувати сильну, енергійну і драйвову команду, яка буде йти зі мною в тандемі, досягаючи крутих вершин. Навіть незважаючи на перешкоди, які обов'язково будуть чекати протягом нашого шляху.

- Що дала тобі робота в компанії Irene Bukur?

Лілія Майборода: - Компанія дала мені безцінний досвід роботи з людьми, в чому я переконуюся кожен день! Вона змусила повірити в себе і в свої сили!

Драйв і сила – це твій девіз, Ліля! І це гідно не тільки поваги, але й унаслідування, так як настільки сильних духом людей нечасто зустрінеш. Але саме такими людьми може похвалитися компанія Irene Bukur.

Для замовлення товару введіть е-mail