Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОДУКТ TM Irene Bukur - НОВИНКА ЛІТА 2015

Компанія Irene Bukur з гордістю презентує довгоочікувану новинку - розробку вчених двох лабораторій: України й Швейцарії. Це інноваційний крем-антиоксидант "Антивіковий" SPF 30, який є унікальною покроковою системою омолодження Вашої шкіри:

Крок 1 - захист клітин шкіри від руйнівної дії вільних радикалів за допомогою високоефективного антиоксидантного комплексу, що складається з олії виноградних кісточок, вітаміну Е і лецитину.

Крок 2 - захист і відновлення пошкодженої ДНК клітин + активне омолодження шкіри. Активний біокомпонент GP4G, екстрагований із планктону artemia salina, - не лише працює з клітинами на рівні їх ДНК, але і значно посилює роботу фібробластів, що відповідають за вироблення колагену й еластину.

Крок 3 - збереження оптимального рівня зволоження шляхом утримання вологи в глибоких шарах шкіри. Це досягається за допомогою олій манго і ши - цінних джерел ненасичених жирних кислот, які забезпечують відновлення природного ліпідного бар'єру шкіри, захищають мембрани клітин, покращують тургор шкіри, розгладжують зморшки.

Крем-антиоксидант "Антивіковий" - це авторська програма омолодження для Вашої шкіри. Біоактивні комплекси в його складі сприяють інтенсивній регенерації шкіри, захищають і зволожують її, зберігають її красу і молодість!

Запитуйте новинку - крем-антиоксидант "Антивіковий" SPF 30 в монобрендових бутиках Irene Bukur.


Для замовлення товару введіть е-mail