Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
IRENE BUKUR ВІТАЄ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СВОГО ПАРТНЕРА – ТОРГОВИЙ ЦЕНТР «РОКСОЛАНА»!

2 жовтня ТЦ «Роксолана», що у Львові, святкує свій перший День народження! Команда Irene Bukur поздоровляє свого надійного партнера та бажає йому успіху, всебічного розвитку та щедрих клієнтів!

Директор роздрібної мережі магазинів Irene Bukur Наталія Козар:

«Роксолана» - торговий центр преміального класу, у якому дуже правильно підібрана лінія орендарів. Особливо це стосується 1-го поверху, де представлені найкращі компанії України, до числа котрих входить і Торгова марка Irene Bukur. Наша команда висловлює велику подяку керівництву ТЦ «Роксолана» за те, що вони завжди підтримують українського виробника і максимально намагаються зробити лояльними не тільки умови партнерства, а й співробітництва з ним. Завдяки цьому ми щомісяця спільними зусиллями сприяємо збільшенню клієнтів у ТЦ «Роксолана». І це заслуга, в першу чергу, наших правильно вибудуваних партнерських відносин з відділом маркетингу, PR-відділом і його директором Тетяною Альховскою, та особисто з керуючим менеджером Торгового центру – Роксоланою Дубневич.

Унікальність ТЦ «Роксолана» у тому, що він знаходиться в центрі міста, на Площі Ринок, і його старовинний фасад під давнину прекрасно доповнює архітектуру міста. І на сьогоднішній день в місті Лева ТЦ «Роксолана» - це один із найкращих та найякісніших проектів міста.
Директор PR-відділу ТЦ «Роксолана» Тетяна Альховська:

«Торговий центр «Роксолана», який розпочав роботу для львів’ян та гостей міста лише рік тому, динамічно розвивається. Саме тому ми позиціонуємо себе, як надійного партнера для наших орендарів, клієнтів й намагаємося будувати довготривалу та ефективну співпрацю. Зокрема ми високо цінуємо партнерські відносини між ТЦ «Роксолана» та компанією Irene Bukur.

Із першого дня роботи ТЦ «Роксолана» викристалізував концепцію просування, однією із ключових позицій якої є підтримка України, а відтак розвиток українських брендів. У рамках цього було проведено цілий ряд акцій для підтримки українського виробника.

І хоч статистика за 2014 рік показує, що частка усіх споживчих товарів національного виробництва суттєво зросла, а експерти зазначають, що споживачі почали більше довіряти своєму рідному виробникові, проте, на жаль, слабка представленість українських брендів у медіа та у торгових мережах дещо знижує попит на продукцію «MADE IN UKRAINE». Проте ми плідно працюємо у цьому напрямку. Зокрема, хочемо виділити наш проект до Дня Соборності України - «Підтримуй Україну – купуй українське». Головною метою було знайомство львів’ян та гостей міста з якісним українським товаром, а ті у свою чергу змогли підтримати такого виробника покупками.

Саме тому, надана знижка брендом Irene Bukur, в цілому сприяла успіху акції й чималим відгукам клієнтів, велика кількість матеріалів у ЗМІ є чудовим свідченням хорошого партнерства. Ми задоволені, що клієнти ТЦ «Роксолана» до свят можуть отримувати яскраві кошики косметики, насолоджуватися знижками у програмі лояльності, тішитися сюрпризами та сертифікатами від Irene Bukur. Нам дуже приємно, що вперше у Львові українська лабораторія Irene Bukur відчинила свої двері саме у ТЦ «Роксолана». Разом ми доведемо, що українське – це стильно та якісно, модно та доступно! Тож, сподіваємося, на довгі роки успішних та яскравих партнерських відносин між ТЦ «Роксолана» та Irene Bukur.

Наступним кроком у співпраці ТЦ «Роксолана» - Irene Bukur може бути відкриття Центру косметології та трихології, як у Києві, розширення площі представництва Irene Bukur, відкриття нових торговельних майданчиків, співпраця в організації майстер-класів та бізнес-зустрічей із міжнародними фахівцями, проведенні семінарів та виробничої практики для української молоді на базі лабораторії Irene Bukur та ТЦ «Роксолана», створення успішних проектів та презентацій та ще багато-багато цікавих та креативних проявів бізнес-відносин. Ми віримо у розвиток та успіх Irene Bukur, саме тому готові до діалогу та всебічного розвитку наших партнерських відносин».


Для замовлення товару введіть е-mail