Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
Ірина Букур розкрила секрет щастя і молодості

8 листопада 2015 року в коворкінг-центрі «Щастя HUB» пройшов фестиваль «Щаслива Я». Спікером фестивалю виступала Ірина Олександрівна Букур – засновниця косметологічного бренду авторської живої косметики Irene Bukur.

На початку Ірина Олександрівна збиралася говорити про догляд за собою, про процедури і косметичні засоби, які допомагають жінці залишатися красивою і молодою. Але щойно вона познайомилася з учасницями заходу, стало зрозуміло, що треба говорити не про інструменти для підтримки краси, а про саму красу як один з критеріїв щастя і гармонії в житті жінки. Які б гроші не витрачали жінки – все буде марно, якщо немає внутрішнього відчуття власної привабливості, відчуття задоволення від себе і від життя.


Лев Толстой у своєму романі «Анна Кареніна» писав: «Всі щасливі сім'ї щасливі однаково, кожна нещаслива сім'я нещаслива по-своєму». Можливо, великий письменник мав рацію, але як бути з індивідуальним щастям?

З цим питанням і намагалася розібратися Ірина Олександрівна Букур разом з учасницями фестивалю.

Ірина Букур поділилася своїм баченням того, що значить бути щасливою: «Існує один дуже мудрий вислів: «Щастя не можна поміряти, воно виражається у відчуттях». Це означає, що якщо ми запитаємо будь-яку жінку, чи щаслива вона, то її миттєва відповідь «так» чи «ні» буде абсолютно правдивою, оскільки вона буде відповідати її справжньому внутрішньому стану. Для мене сенс життя в тому, щоб бути щасливою і робити щасливими оточуючих мене людей.

Бути щасливою, незалежно від погоди, зламаного каблука, настрою оточуючих людей – це справжнє мистецтво. Але якщо ти володієш цим мистецтвом, світ навколо тебе починає грати новими фарбами. Ти ніби «заряджаєш» щастям своїх близьких, дітей, колег. І це робить тебе ще щасливішою, буквально подвоює або потроює твоє відчуття щастя. Не намагайтеся бути щасливими, просто відчувайте себе такими».

Також на фестивалі «Щаслива Я» Ірина Олександрівна поділилася кількома простими секретами, які можуть допомогти будь-якій жінці відчути себе щасливою.

«Жінці, для відчуття щастя, дуже важливо відчувати себе красивою, - вважає Ірина Букур. - Щоранку ми дивимося у дзеркало, і та картинка, яку ми там бачимо, впливає на те, який настрій у нас буде сьогодні. Якщо ми задоволені своїм відзеркаленням, у нас настрій на висоті, ми сповнені енергії та сил, у нас горять очі і на губах грає усмішка. Якщо ж нам хоч щось не сподобалося, ми насуплюємося, і, тим самим, подобаємося і собі, і оточуючим ще менше. Виробіть в собі вміння радіти своєму відзеркаленню кожен день. Іноді, достатньо просто трохи змінити зачіску, посміхнутися – і градус настрою підійметься одразу на кілька десятків».

Ще один важливий аспект, про який не слід забувати – це регулярний догляд за собою, впевнена Ірина Олександрівна. Якою б гарною не була квітка – вона вимагає живлення, вологи, сонця. Людина – не виняток. Щоб залишатися здоровою, молодою і вродливиою – потрібно доглядати за собою – не час від часу, а регулярно.

«Мені дуже подобається один вислів: «Тільки лінива жінка 40-50 років буде виглядати на свій вік». Справа в тому, що на сьогоднішній день існує безліч технологій і методик, які допоможуть будь-якій жінці виглядати на 10, 15 або навіть на 20 років молодше свого біологічного віку. Так чому ж не скористатися цими благами цивілізації? Так-так, це все реально: професійна косметика, естетичні та апаратні процедури дозволяють «відкотити» вік на 10-15 років назад, зафіксувати його, і підтримувати до тих пір, доки вам самим не набридне це робити. І це відноситься не тільки до обличчя, але і до волосся, до фігури, в цілому – до вашого тіла.

Бути красивою – це не значить мати ідеальні риси обличчя, це означає відчувати себе жінкою кожну хвилину свого життя, доглядати за собою і берегти себе.

У наших жінок дуже багато жертовності: ми приносимо себе в жертву заради навчання, роботи, батьків, чоловіка, дітей... І в результаті виходить, що час на себе ми виділяємо вже за залишковим принципом. І сім'я, і робота, безумовно, дуже важливі. Ось тільки така жертовність обертається проти нас самих. Замість щасливої, красивої дружини, матері, наші близькі бачать засмикану і змучену жінку, незадоволену собою і навколишнім світом. Потрібно пам'ятати – ми потрібні нашим близьким здоровими і щасливими, а це значить, що просто необхідно знаходити час на відвідування косметолога, лікаря, а також на регулярний домашній догляд.

Навчіться приділяти час собі, коханій, і, я впевнена, у вас несподівано з'явиться безліч помічників, які допоможуть вам у ваших повсякденних справах і турботах!», - поділилася своїм баченням засновниця бренду косметологічного бренду Irene Bukur.

Наостанок Ірина Олександрівна поділилася секретами власної краси і молодості: «Найголовніший секрет – у самодисципліні та регулярності – мова йде і про про догляд за собою, і про фізичні навантаження, і про систему харчування. Спочатку може здатися важко, але в результаті ваше тіло віддячить вам красою, молодістю і здоров'ям. Ну і, звичайно, відчуття себе, як люблячої і коханої дружини, відчуття внутрішньої гармонії – напевно, теж грає не останню роль. Я вдячна своїм близьким за те, що вони в мене є – впевнена, що саме вони роблять мене по-справжньому красивою і щасливою».

Нагадаємо, що організатором фестивалю «Щаслива Я» є українська телеведуча і ресторатор, ідейний натхненник проекту Щастя HUB Маргарита Січкар.

На фестивалі «Щаслива Я» виступали 14 спікерів з авторськими програмами «beauty» і «fashion» форматах, у сферах духовного розвитку, підвищення самооцінки і т. д. Зауважимо, що на фестивалі не було жодного чоловіка, присутність яких було просто забороненою, щоб не заважати жіночій гармонії. Цей фестиваль подарував можливість учасницям відпочити в недільний день в жіночому колі, розповісти про своє життя, розділити проблеми і щасливі моменти, поділиться досвідом, і в той же час – отримати нові знання про красу та здоров'я, про стосунки і про кар'єру.

У перервах між виступами гості брали участь у перетворенні свого зовнішнього вигляду, брали участь у фотосесіях, танцювальному майстер-класі. Також у них була можливість подивитися кінопоказ та відео-презентації від партнерів фестивалю в затишній і комфортній лаунж-зоні.

Фестиваль «Щаслива Я» подарував жінкам чудову можливість заново відкрити в собі силу жіночності.

Для замовлення товару введіть е-mail