Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
Команда Ірен Букур - натхнення та успіх!

Хоча травневі свята закінчилися, дружня команда Ірен Букур зібралася на триденний корпоратив в ідеальному місці для відпочинку - Екстрім парку Х- парк. Травневий корпоратив в Ірен Букур - це не тільки поїдання шашлику, а й заряд позитивними емоціями на весь рік.

Неформальна зустріч на природі є чудовою нагодою краще пізнати один одного в спільних випробуваннях, перевірити і зміцнити дружбу та єдність колективу. Дружному, згуртованому колективу під силу подолати будь-які труднощі, досягти будь-яких цілей! Саме цим ми і займалися в ці дні.

«Все было круто! Программа была насыщена, полна сюрпризов и новых приятных знакомств. Корпоратив - своего рода тренинг по командообразованию. Отдельная благодарность Наталье Козарь за профессионально организованный праздник, за яркие впечатления, которые помогают поддерживать командный дух. Природа, игры, развлечения - все это зарядило нас энергией и еще больше сплотило коллектив компании. Всем огромное спасибо - поделилась своими впечатлениями продавец Гнидец Юлия.

«Дякую за свято! Я здорово і цікаво провела час, здобула нові знайомства та виграла довгоочікувананий Гель-пілінг для душу "Омолоджуючий". Тепер з новими силами прагну взятися за роботу задля підкорення нових вершин!»- розповідає директор магазину Каращук ОльгаКоманда Ірен Букур щиро вдячна компанії за чудовий корпоративний захід.Для замовлення товару введіть е-mail