Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
Марія Кравцова: Якщо цінності компанії Irene Bukur знаходять відгук у душах працівників – вони залишаються в компанії

Енергійна, завзята, нескінченно задоволена навколишнім світом – така вона, Марія Кравцова – куратор 17 магазинів Irene Bukur, партнер компанії і бізнес-тренер. Про те, як ця тендітна і ніжна дівчина поєднує в собі риси харизматичного лідера і успішного керівника, Марія Кравцова розповіла в ексклюзивному інтерв'ю.

- Маріє, як довго ти працюєш у компанії? Як ти опинилася в дружній сім'ї Irene Bukur?

Марія Кравцова: - 20 серпня 2015 року виповнилося рівно 5 років з того дня, як я прийшла на співбесіду в компанію Irene Bukur. Привели мене сюди життєві обставини (ймовірно, як і багатьох з нас), – потрібні були гроші на навчання, на оплату орендованої квартири (де ми жили разом з майбутнім чоловіком), на інші життєві потреби.

Роботу, однак, знайти було непросто, так як я була ще студенткою, і на більшість роботодавців цей фактор надавав стримуючий вплив. Вийшло так, що в той момент компанія Irene Bukur виявилася єдиною компанією, яка пішла мені назустріч. Після місячного стажування керівництво компанії запропонувало мені позмінну роботу. О, що це був за день! Зараз мені навіть складно описати, наскільки щирою і сердечною була моя подяка на адресу керівництва компанії за те, що в мені розгледіли перспективного і відповідального співробітника.

Треба сказати, що до того часу моя старша сестра (Наталія Козар – директор роздрібної мережі магазинів Irene Bukur. – Ред.) вже працювала в компанії, і кожен раз, коли я приходила до неї додому, вона розповідала мені, наскільки їй подобається працювати в компанії Irene Bukur, в якому дружному, згуртованому та чуйному колективі їй пощастило бути. Ще одним важливим стимулом для мене була можливість купувати «найсмачнішу» косметику, якою сестра не дозволяла мені користуватися (сміється).

Так от, коли я прийшла на співбесіду (при цьому не повідомивши про своє рішення сестру), директор з підбору персоналу була вкрай здивована моєю появою, – як зараз пам'ятаю її здивоване обличчя і здивований погляд! Але я все одно пройшла співбесіду, і ось таким чином стала співробітником компанії Irene Bukur.

- На сьогоднішній день в свої 26 років ти куратор 17 магазинів, партнер компанії і бізнес-тренер. Як ти досягла такого успіху?

Марія Кравцова: - Справа в тому, що 17 магазинів не звалилися мені на голову в один прекрасний день. Я ставала їх кураторами поступово, магазин за магазином. Спочатку я навчилася організовувати себе, а потім – невелику кількість своїх співробітників, після чого планомірно, крок за кроком, розширювала межі своїх повноважень. І в результаті, здатність і уміння організувати себе і тих, хто знаходиться поруч з тобою, створюють відчуття кураторства одного магазину.

Скоріше за все, справа в тім, що коли поступово підвищуєш рівень свого навантаження, потім ти його просто не відчуваєш. Дуже важливу роль грають ефективне використання свого робочого часу і правильне планування, як щомісячне, так і щоденне. З таким підходом ти встигаєш ефективно працювати, успішно будувати свою кар'єру і надавати підтримку тим, хто цього потребує. Крім того, у тебе завжди є час і можливість приділити увагу своєму чоловікові, рідними і близькими, а на додачу ще й сходити у відпустку і як слід відпочити.

Встигнути можна все, якщо дуже захотіти, а не шукати масу відмовок і причин, чому я те чи це не змогла або не встигла зробити. Встигаючи, ти не будеш нескінченно шукати винних і задаватися питанням – чому сьогодні не змогла зустрітися зі своїми друзями? А завтра тебе не буде мучити питання – чи вийде у тебе сходити погуляти зі своїм чоловіком або відвідати батьків і так далі.

- Сестра в спільній роботі для тебе – наставник або конкурент?

Марія Кравцова: - Моя сестра, звичайно ж, для мене була і залишається наставником, людиною, до якої я завжди тяглася і тягнуся. Сестра була в шоці, коли на третьому стажувальному дні прийшла в магазин і побачила мене. Після стажування мене «доручили» Юлії Лільковій – саме вона займалася моїм зростанням і просувала мене до того моменту, коли я стала куратором трьох магазинів.

- В компанії Irene Bukur працює безліч молодих дівчат. Як відомо, молодість – час найбільш амбітних планів. Але ще це час входження в конкурентне середовище з намаганнями окремих людей підпорядкувати цю середу своїм особистим інтересам. Є це все у вашій команді?

Марія Кравцова: - Зрозуміло, конкуренція у нас існує, але вона завжди дружня, спочиваюча на доброзичливому ставленні до своїх колег і заряджена енергією взаємовиручки. Чи інакше — наша сьогоднішня розмова ніколи б не відбулася.

Я, наприклад, в перші роки роботи завжди прагнула встигнути за Юлією, коли вона була директором трьох магазинів. І робила я це не для того, щоб перевершити свого наставника, а для того, щоб займатися з нею однією і тією ж справою, – бути тренером та наставником для інших дівчат.

- Зараз ти ведеш семінари для початківців продавців. Які запити у молодих дівчат при влаштуванні на роботу?

Марія Кравцова: - Більшість дівчат, з якими я працюю, прагнуть стати кращими з кращих, щомісяця змагаючись одна з одною. І те навчання, яке вони отримують, дає їм ще одну можливість отримати чергову нагороду або титул і завоювати популярність. Адже чим більш активний керівник, тим швидше росте і успішніше вдосконалюється його команда. Я думаю, що більшість наших дівчат розуміють це, і точно так само прагнуть отримувати все нові і нові знання, щоб потім навчати нових людей.

- Як доводиться мотивувати дівчат до навчання, стажування, і в результаті, до повноцінної роботи?

Марія Кравцова: - Для цього існують певні цінності компанії, які є не просто написаними на аркушику паперу вісьмома пунктами – вони реально працюють! Якщо дівчатка відчувають ці цінності, і вони знаходять в їх душах відгук, вони залишаються в компанії. Адже людина не захоче і не буде відмовлятися від того, що їй близьке і що вона сприймає як власні морально-етичні переконання.

І повертаючись до розмови про мотивації. На жаль, не всі дівчата, які приходять в компанію Irene Bukur, підходять під нашу корпоративну культуру і не всі з них приймають наші цінності від душі. Ясна річ, що вони довго у нас не затримуються. У нас залишаються дівчата, які прийшли сюди для саморозвитку, прийшли для того, щоб чогось досягти, стаючи при цьому впевненими в собі і цілеспрямованими в досягненні своїх цілей.

З об'єктивних труднощів відзначу хіба що не дуже хорошу пам'ять окремих дівчаток. З такими кадрами доводиться працювати більше і трохи довше, ніж це прийнято. Парадоксально, але дівчата, які складніше навчаються, з часом «запалюються» і стають, якщо так можна сказати, найвидатнішими зірками нашої компанії.

- Скільки часу потрібно для випуску повноцінного консультанта-продавця? Як часто проводяться курси підвищення кваліфікації?

Марія Кравцова: - У нас є часовий стандарт зростання, і він абсолютно виправданий – 10 стажувальних днів. Як показує практика, цього часу достатньо для того, щоб недосвідчену людину перетворити в досить кваліфікованого продавця-консультанта. Який, можливо, раніше ніколи не розбирався в косметології і в трихології, але який прийшов до нас сумлінно вчитися.

А далі – щоденні тренінги, які проходять щоранку, імпекти, на яких ми вчимося і вчимо. Звичайно, це і щоденні тренування, коли поруч стоїть директор і допомагає тобі відпрацьовувати той чи інший момент, необхідний для подальшого підвищення свого професійного рівня. Щоб ти був не просто консультантом, який радить клієнтам «взяти це» тільки тому, що «це» йому просто дуже хочеться продати. Необхідно прагнути того, щоб продавець-консультант став, якщо хочете, «місіонером» компанії, який щиро дарує кожному покупцю найбільш затребуваний у всі часи товар – красу і здоров'я.

Крім цього, кожен місяць у нас проходять тренінги для продавців, які проводять директори магазинів і їх куратори. Такі тренінги мають на своїй меті підвищення кваліфікації продавців. Увесь рік, щомісяця, щодня в компанії проходить якийсь тренінг або комплекс тренінгів. Знаєте, навіть у снах дуже часто сниться, як ти продаєш той чи інший товар, і такі сни сняться майже всім співробітникам компанії. Можна сказати, і уві сні, і наяву ми живемо одним життям, і це те, про що завжди мріяли і мріють багато людей на нашій планеті.

- Який твій особистий секрет успіху?

Марія Кравцова: - Так немає ніяких секретів (сміється). Щось одне я не можу виділити, оскільки це і підтримка близьких, і особиста внутрішня мотивація, і, вибачте, навіть «стусани», за допомогою яких ти прагнеш досягати більшого, – всі ці фрагменти складаються в монолітну панораму успіху.


Для замовлення товару введіть е-mail