Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
Марія Гусар - новий директор TM Irene Bukur в ТРЦ "Аладдін"

"Затримка на старті не зупинить ракету", - саме так можна сказати про Марію Гусар, нового директора магазину TM Irene Bukur в столичному ТРЦ «Аладдін». Красуня Маша півроку працювала на посаді продавця перш, ніж через 4 місяці стати директором - на посаді старшого продавця Маша вирішила не затримуватися. Підсумок – вже через 10 місяців Марія Гусар стала директором магазину Irene Bukur.

Про те, як дівчині вдалося стати керівником в рекордно короткий термін, навіщо вона збирає лікарські трави і яким бачить своє майбутнє, читайте в інтерв'ю з Марією.

- Марія, як давно Ви працюєте в компанії Irene Bukur?

- Я почала працювати 10 місяців тому, а з 1 квітня вже очолюю магазин в ТРЦ "Аладдін". Коли я прийшла в компанію, обставини склалися так, що півроку я була продавцем, і тільки після цього стала старшим продавцем. Звичайно, я розраховувала, що стану старшим швидше, але вийшло саме так.

- Так, але вже через 4 місяці Ви стали директором! Як Вам вдалося досягти цього так швидко?

- Я все надолужила завдяки Олені Щепер, яка стала моїм новим керівником. Вона мене мотивувала, щоб я активно розвивалася, вона допомагала мені морально, всіляко підтримувала. Завдяки їй я сама поставила собі мету - стати директором. Взагалі, коли я прийшла в компанію, це була моя початкова мета. Я дізналася про перспективи росту і це мене дуже зацікавило. Справа в тому, що моя перша спеціальність - художник, за другою освітою я - економіст у сфері туризму. Але в цій сфері працювати не прибутково, і до того ж не дуже цікаво.

У той момент, коли я прийшла в компанію Irene Bukur, я просто шукала роботу, тому що професія митця не дуже стабільна. До косметиці я тоді не мала ніякого відношення і навіть не уявляла, що це таке - жива косметика. Але мені сподобалося, що мене стали навчати, а ще сподобався колектив. У кінцевому підсумку це стало для мене надзвичайно цікаво і важливо! З цієї роботи я винесла багато корисного для себе не тільки як майбутній професіонал у сфері краси, але і як дівчина: як правильно доглядати за шкірою, як правильно підбирати косметику. Мені стало цікаво не просто заробляти гроші, але й передавати свої знання, свій досвід новим людям, щоб їм це теж принесло користь і задоволення в житті, як мені. І, звичайно, мені дуже подобається доносити до людей місію компанії - дарувати красу і здоров'я кожному. Зараз я сприймаю роботу в Irene Bukur як невід'ємну частину свого життя.

- Які якості характеру допомогли Вам досягти успіху?

- Я дуже вперта і дуже самокритична. Я не люблю, коли у мене щось не виходить, і я не люблю кидати розпочату справу на півдорозі. Коли щось не виходить, я думаю: "Якщо в інших виходить, значить, і в мене вийде!" Ці думки мені допомагають в ті хвилини, коли стає важко.

- Як Ви відпочиваєте? Чи знаходиться час на хобі?

- На хобі, на жаль, часу поки немає, я навіть не малюю останнім часом. Весь свій вільний час я проводжу з чоловіком, ми активно відпочиваємо, намагаємося частіше вибиратися на природу. До того ж, мою давню пристрасть - збір трав - завдяки роботі в Irene Bukur я стала по-іншому сприймати.

- Збір трав? Це досить незвичне захоплення для молодої дівчини.

- Я збираю трави з дитинства. Це якось само собою вийшло: я в травнику вивчала властивості трав, потім стала робити збори, настої. Коли я була дитиною, ми влітку сім'єю виїжджали на дачу. Там гарні місця і є навіть трави, які занесені до Червоної книги. Тоді я й захопилася збиранням трав, і досі в міру можливості роблю собі настої, ліки.

- Порадьте який-небудь перевірений рецепт, наприклад, розслабляючого чаю, який можна зібрати своїми руками влітку на дачі.

- Те, що у всіх росте біля будинку - це деревій. Він є в складі нашої маски "Ефект миттєвої краси". Він добре впливає не тільки на шкіру, а й на шлунково-кишковий тракт. В чай можна додати трохи хвощу, валеріани і чебрецю, які надають розслаблюючу дію. Також рекомендую додавати трохи звіробою - це і смачно, і корисно. Цей збір можна заварювати як звичайний чай, він має приємний смак, надає заспокійливу дію, він перенесе вас в атмосферу спокою та відпочинку.

- Судячи з Вашим успіхів, Ви розслаблятися не збираєтеся. Які у Вас плани на майбутнє?

- Мої плани - розвиватися далі! У найближчому майбутньому я буду зайнята передачею своїх знань та досвіда новому продавцю, для того щоб вона стала старшим продавцем, а потім і директором. Я дуже вдячна компанії і моїм наставникам за те, що вони навчили мене і дали мені цю можливість - навчати інших людей, як правильно за собою доглядати. Я рада, що люди мають можливість використовувати нашу ефективну продукцію.

- Що ще Вам подобається в компанії, крім наставництва?

- Про колектив я вже говорила, це дуже цінно. Перспективи розвитку - це теж дуже важливо. І, звичайно, продукт, з яким я працюю, мені дуже подобається! Якби я не вірила в нашу косметику, я не змогла б її пропонувати іншим людям.

- Чи є у Вас улюблені продукти Irene Bukur?

- Звичайно! Це вся серія масок, включно з нашою новою професійною маскою - «Ензимною». Я не бачила такого ефекту після візитів до професійних косметологів, як після використання наших масок. Раніше я часто бувала у косметологів, тому що після непрофесійного втручання на моїй шкірі залишилися шрами, від яких довелося довго позбавлятися. І професійна косметика не принесла мені такої користі, як наша «Ензимна» маска. Крім масок я дуже люблю Інтим-масло дл душу - втім, цей продукт люблять усі, хто пробував його хоч раз. Я ще не чула поганих відгуків про нього. А ще мені дуже подобаються лікувальні бальзами. Так, «Знеболюючий» бальзам завжди мене рятує.

- Чи є у Вас якась порада для тих людей, хто не так давно працює в компанії, але хоче досягти того ж, що і Ви?

- Ні в якому разі не можна зупинятися на досягнутому, - всяке справу необхідно доводити до кінця. Якщо є труднощі, значить, ти все робиш правильно. Нічого не робиться просто так і заради того, щоб було гірше. Все робиться на краще, тому не можна зупинятися і потрібно йти далі. І тоді все вийде!Для замовлення товару введіть е-mail