Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
«Мій перший пріоритет – робота і реалізація себе у професійному плані»

Ця дівчина у прямому сенсі слова зробила себе сама. Її шлях почався зі звичайного продавця в одному з магазинів Irene Bukur, але віра у найкраще майбутнє чарівним чином змінила все її життя. Зараз Саша – успішна керуюча магазину, турботлива мама і красива дівчина. Як у неї виходить все це поєднувати? Читайте нижче. Та надихайтеся.

- Сашо, розкажи трохи про себе та про свою сім'ю. Які пріоритети є головними у твоєму житті?

Олександра Ткаченко: - Мені 30 років. Я з відзнакою закінчила Аграрний ліцей за двома спеціальностями: «бухгалтер» і «спеціаліст з євроремонту».

Однак, як показує життя, освіту без практичного застосування мало що значить. Будь ти інтелектуалом з найвищим рівнем IQ і з червоними дипломами, але якщо ти не знаєш, як застосувати знання в житті, у тебе нічого не вийде.

А буває і так, що ти йдеш вчитися на ту чи іншу спеціальність, не віддаючи собі звіт в тому, що робиш ти це не за покликом серця, а тільки тому, що «так треба». От в моєму випадку приблизно якось так і вийшло: на момент отримання диплома про вищу освіту я ще не цілком усвідомлювала, ким хочу бути в цьому житті.

Але тепер я знаю вже напевно: моє призначення – керуючий. Моя робота в компанії Irene Bukur розкрила в мені цей талант, за що я дуже вдячна колективу компанії. Зараз же, не маючи можливості навчатися знову, я читаю спеціальну профільну літературу, вивчаю методи ефективного управління і так далі. Коротше кажучи – підвищую свою кваліфікацію власними зусиллями.

Мій перший пріоритет – робота і реалізація себе в професійному плані.

Другим же моїм пріоритетом є моя сім'я. Знаєте, у мене чотири сестри, і тільки уявіть, яка у нас в дитинстві відбувалася бійка за ляльки (сміється). Тим не менш, зараз ми найближчі люди і найкращі подруги. Моя сім'я – це мій улюблений синочок. Коли він народився, я зрозуміла, що в житті немає нічого кращого, ніж відчувати себе матір'ю і дарувати свою материнську любов.

- Пригадаймо, як ти потрапила в компанію Irene Bukur. Які тоді події відбувалися в твоєму житті?

Олександра Ткаченко: - В компанію Irene Bukur я прийшла 14 січня 2014 року. Свій шлях я починала в ТРЦ «Аркадія», який знаходиться недалеко від Індустріального мосту в Києві. Там моїм навчанням, розвитком і зростанням, як продавця-консультанта, займалися Марія Кравцова та Аліна Михайлюк. Завдяки їм я два місяці поспіль, - у березні і в квітні, - ставала кращим продавцем. І одразу після цього я була призначена на посаду старшого продавця.

- Що або хто допоміг тобі стати директором магазину в ТРЦ «Аркадія»? Що для тебе було найскладнішим на шляху до досягнутого кар'єрного успіху?

Олександра Ткаченко: - Після того, як я отримала посаду старшого продавця, наступні півроку нагадували мені курси молодого бійця. Щодня я проходила тренінги, які ніяк не скасовували ні моїх робочих планів з продажу, ні моє особисте життя. Все це мені потрібно було поєднувати, причому так, щоб ніде, як кажуть, не просідало і не руйнувалося. Зробити це було вкрай важко: часом здавалося, що все, не витримую, але підтримка моєї наставниці і натхненниці – Марії Кравцової – вселяла в мене сили і віру в краще. І незабаром мої зусилля увінчалися успіхом – у листопаді 2014 року я стала директором магазину в ТРЦ «Аркадія» на Лівому березі, на Осокорках.

Але вже зараз розумію, що головною моєю мотивацією в той період був мій улюблений син, думки про якого не полишали мене тоді і не полишають ні на хвилину зараз. Бажання виростити його в достатку і дати йому все найкраще викликає в мені колосальну силу, терпіння і мужність, незважаючи на те, що я жінка.

- Розкажи, будь ласка, про свої захоплення, про своє дозвілля. Як ти проводиш вільний час?

Олександра Ткаченко: - Що стосується особистого часу, то в принципі його у мене небагато. А якщо воно і з'являється, то його заповнює мія дитина. Ми разом ходимо в кіно, відвідуємо спортивні гуртки, – загалом, розважаємося тим, що нам до душі.

- Робота в компанії Irene Bukur – що вона для тебе значить, чому вчить, що дає життя?

Олександра Ткаченко: - Робота в компанії Irene Bukur дала мені неоціненний досвід розвитку себе, як особистості. Всі тренінги, які ми проходимо з професійними тренерами особистого зростання, в прямому сенсі слова допомагають піднятися, випрямитися і міцно стати на ноги. Ну і, звичайно ж, компанія допомогла мені знайти фінансову впевненість у завтрашньому дні, оскільки мій дохід є стабільним. Остання обставина дуже мене тішить, бо я можу впевнено планувати деякі події свого життя. Скажімо, відкладаючи гроші на те, що давно хотіла купити своєму малюку, собі чи своїм рідним.

- У вересні ти стала кращим продавцем по Україні та виграла шопінг з Наталією Козар по шоу-румам українських брендів. Розкажи, будь ласка, про цю подію. Як ви провели час, що тобі дав цей шопінг?

Олександра Ткаченко: - Чесно кажучи, для мене було великою несподіванкою те, що я стала кращим продавцем у вересні. Справа в тому, що весь місяць я була зайнята виконанням стандартів та навчанням своїх стажистів, продавців і старших продавців. У мене просто не було часу думати про те, чи є у мене шанси стати переможцем? А вийшло так, що, на свій превеликий подив, я виграла! Це і є найвища нагорода за мою повсякденну працю.
В якості виграшу Наташа Козар, як і обіцяла, організувала мені екскурсію по столичним шоу-румам української брендового одягу. У той пам'ятний день я приміряла стільки одягу, скільки я за все своє життя не приміряла! Наташа зі всієї тремтливістю поставилася до цього заходу, - вона змушувала мене міряти все, щоб вибрати найкращий для мене наряд. І ми його вибрали! Моєму захопленню і радості не було меж, – тепер у моєму гардеробі для особливих подій є платтячко, думка про який гріє мені душу і дарує масу теплих спогадів.

Дякую, Сашо, за можливість поговорити з тобою і передати твій досвід і знання стажистам і продавцям, які тільки починають свою кар'єру в компанії Irene Bukur. Твої слова наповнюють упевненістю в тому, що завтрашній день буде безсумнівно краще сьогоднішнього. Головне – вірити в це.

Для замовлення товару введіть е-mail