Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
Найкращі з кращих в Irene Bukur! Літо – 2015

Найкращі продавці за червень-серпень 2015 року отримали не тільки теплі привітання, але й ексклюзивні подарунки від команди Irene Bukur. Ми попросили їх розповісти про те, що допомогло їм виграти у змаганнях та стати найкращими продавцями :

- Дівчата, добрий день! Дякуємо вам за те, що погодилися виділити час, тому що, наскільки мені відомо, у продавців Irene Bukur кожна хвилина важлива. А якщо говорити про найкращих продавців – то у них взагалі час на вагу золота. Отже, Соломіє, почнемо з тебе. Ти отримувала статус кращого продавця Irene Bukur двічі – в червні і в серпні. Як тобі це вдалося? А ще розкажи свою історію приходу в «сім'ю» Букур. Можливо, тобі вдасться згадати якісь цікаві моменти?


Соломія Бартків: -У компанії я працюю вже півроку. Почалося все з дзвінка керівника відділу з роботи з персоналом Олени Зінцової, яка запросила мене на співбесіду. Потім був перший день стажування, знайомство з командою. Пам'ятаю, що після трьох днів стажування я чомусь злякалася сама не знаю, чого: чи того, що робота не зовсім моя, чи то незрозуміло чого – так що на четвертий день я вирішила на роботу не виходити. Директор магазину – Надя Савицька – намагалася мене переконати, однак ключовим став дзвінок від Олі Ерреро – він все змінив і розставив все на свої місця. І зараз я неймовірно щаслива, що у мене є робота, яку обожнюю.

- Соломіє, а хто або що допомогло тобі двічі стати найкращим продавцем? Де ти брала натхнення і сили?

Соломія Бартків: - Моєю опорою і підтримкою весь цей час були дівчата, з якими я працюю. Постійне навчання і підказки від директора додавали мені сил і впевненості. І так день за днем, крок за кроком я йшла до перемоги. А щодо натхнення... це і є сама компанія і атмосфера в ній.

На перший погляд здається, що досягти таких результатів неможливо. Але коли ти спостерігаєш за досягненнями інших дівчат, закрадаються думки: «А чому б і ні? Чому не я?». І насправді досягти своєї мети, - легко. Головне – це прагнення перемоги та хороший щоденний результат. Я впевнена, що у кожного може вийти. Бажаю всім високих досягнень. Пам'ятайте, що головне – це тільки захотіти.

- Що є для тебе стимулом у роботі в компанії Irene Bukur?

Соломія Бартків: - Стимулом для мене є саморозвиток. Я вважаю, що це найголовніше. Завжди треба йти вперед, до своєї мети, і потім досягати більшого. У компанії Irene Bukur це реально.

- Які у тебе плани на майбутнє? Поділися з однодумцями і з командою своїм баченням, яким ти бачиш своє життя найближчим часом.

Соломія Бартків: - Щодо майбутнього – це навіть не плани, а впевненість у стабільному, щасливому майбутньому. Хочу кар'єрного росту, хорошу команду, задоволених клієнтів, усмішок та позитиву навколо (сміється). У цьому місяці готуюся стати старшим продавцем. Дуже переживаю, але впевнена в тому, що все вийде. Зараз готую свого першого стажера. Намагаюся навчити всьому, чого навчилася сама за ці півроку.

- Який досвід ти отримала в компанії Irene Bukur?

Соломія Бартків: - Безцінний досвід професійної роботи з клієнтами. А ще, завдяки нашим засобам, я можу дарувати красу та здоров'я кожній людині.

Дякуємо тобі, Соломіє, за щирість. Наступна зірка на небосхилі Irene Bukur, яка стала нацкращим продавцем по Україні в липні – Ольга Макогон.


Олю, в компанії Irene Bukur ти працюєш відносно недовго – трохи більше, ніж півроку. За цей час ти відкрила для себе світ індустрії якісної та лікувальної «живої косметики», ти стала впевненою, цілеспрямованою, сильною. Як ти цього досягла за такий короткий відрізок часу?

Оля Макогон: - За кожним досягненням, чи то великим, чи малим, стоїть велика мета. Потрібно бути чітко націленим на результат і прикладати максимум зусиль, щоб досягти його, що я і робила. Як підсумок – я стала найкращим продавцем липня. Складно досягти чого-небудь самостійно, але коли маєш підтримку, все просто. Мій директор, наставник, подруга та прекрасна людина Валерія Богомолова в потрібну хвилину завжди підказувала, вчила, надихала, за що я їй дуже вдячна. А приємна винагорода у вигляді премії ще раз довела, що я не дарма докладала свої зусилля.

- Які цілі ти поставила для себе на найближче майбутнє?

Ольга Макогон: - Перспектива кар'єрного росту та отримання професійних навичок у сфері реалізації косметичних засобів. Особливо важливу увагу слід звернути на тренінги, які проводить компанія для підвищення своїх професійних навичок працівників.

Всебічний розвиток, кар'єрний ріст, фінансова сторона питання – все це, безперечно, дуже важливо, але разом з цим спілкування з цікавими, розумними людьми для мене стоїть на першому місці.

- Минулого місяця команда директорів і старших продавців пройшла тренінг особистісного росту з Оксаною Вороніною за назвою «Неможливе – можливо». Що особисто тобі дав цей тренінг?

Ольга Макогон: - Ріст, активність, позитив, створення своєї команди сміливих і креативних. Постійний розвиток компанії і за її межами. Ну і, звичайно ж, впевненість у тому, що до кінця 2016 року я буду директором магазину!

Для замовлення товару введіть е-mail