Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
Найкращий листопад в Irene Bukur!

Листопад в компанії Irene Bukur приніс одразу двох найкращих продавців місяця: Оксану Торбу з ТРЦ King Cross Leopolis зі Львова та Ольгу Куцу із ТЦ «Метроград» з Києва.

Це дві неймовірні історії з життя команди Irene Bukur, які по-різному неповторні і неймовірні.

Цікаво дізнатися, що ховається в цих історіях? Читайте далі!

- Ксюшо, розкажи, будь ласка, про себе. Хто ти за фахом? Чим займаєшся по життю, крім роботи? Чим захоплюєшся?

Оксана Торба: - Мені 24 роки, за професією я вчитель фізкультури, але в школу, звичайно, не подалася і пішла в торгівлю. І тут мене, як Остапа (сміється), понесло: почалося з супермаркетів, а тепер я в Irene Bukur.

Взагалі-то я дуже домашня, господарська дівчина. Люблю, щоб удома було щось смачненьке (хоч по мені, худенькій і стрункій, цього не скажеш), дуже люблю вишивати, їздити в гості до батьків... В дорозі завжди читаю книгу, - за читанням якось цікавіше і швидше їхати.

- Олю, тепер давай поговоримо про тебе. Хто ти по життю? Чим захоплюєшся, яке твоє хобі?

Ольга Куца: - Всім-Всім привіт! Мені 23 роки, це моя перша офіційна робота. До цього я навчалася в Національному Університеті Біоресурсів і Природокористування України на факультеті технології тваринництва, але за фахом працювати не пішла, тому що з часом зрозуміла, що це не моє (навчання, тим не менш, необхідно було закінчити). Дуже люблю проводити час з батьками та своїми друзями! Любимо з друзями кататися на ковзанах, роликах, ну і, звичайно, іноді в клуб можна заглянути (як же без цього). Просто не можу жити без музики... Особливо улюблених груп немає, - слухаю те, що під настрій.

- Ксюшо, розкажи нам, як ти потрапила в компанію Irene Bukur? Як тобі працюється, з якими труднощами доводиться зіштовхуватися?

Оксана Торба: - Я, як і багато, розмістила резюме на порталі Irene Bukur. Прийшла в липні на співбесіду, і красиво так, ввічливо відповідаю на всі питання. І тут раптом мені кажуть, що, виявляється, крім мене, є ще дівчата, та що з усіх претенденток виберуть одну найкращу за результатами стажування. Ви навіть уявити собі не можете, яке «почуття втрати» у мене з’явилося! Я дуже старалася, старанно вчила все, що було необхідно, і ось так стала продавцем-консультантом.

Працюється класно, і це природно, оскільки і косметика, і засоби по догляду дуже близькі нам, молодим струнким дівчатам (сміється). Знаєте, кожен засіб Irene Bukur, кожен флакон, тубу або набір продаєш з величезним задоволенням!

Тільки от клієнти бувають різні, з різними смаками, потребами і настроями. Кожному віддаєш частинку себе самої, бо і переживаєш, і радієш разом з ними. Але яким би клієнт не був, в якому б настрої він не прийшов до нас, добре слово або легкий комплімент з посмішкою піднімуть настрій кому завгодно!

- Так, це дійсно здорово, але хто допомагає тобі, хто тебе надихає? Ксюшо, розкажи трохи про вашу команду.

Оксана Торба: - Ой, команда у нас класна! Ми всі по-своєму різні, і кожна з нас як би доповнює іншу. Можна сміливо сказати, що нашою командою є весь львівський колектив Irene Bukur, і нам працювати разом дуже добре. Ми завжди допоможемо і підтримаємо одна одну!

А я надихаюся нашими покупцями. Те, що вони повертаються і повертаються, із захопленням розповідають про придбані у нас продукти, просять ще щось порадити, – це кайф! Це означає, що ти справді на своєму місці, і що свою роботу ти робиш добре, обдаровуючи кожного клієнта красою, здоров'ям та гарним настроєм. При врученні кожному клієнту покупки я завжди бажаю, щоб придбаний засіб сподобався йому і був би йому корисним. Щоб він став для покупця найкращим і бажаним, найулюбленішим, най-най!

Повернення покупця, як відомо, свідчить про якісну і ефективну роботу продавця. Це одночасно і показник серйозного успіху, і джерело творчого натхнення!

- Олю, розкажи тепер ти, з якими подіями в житті у тебе пов'язано працевлаштування в компанію Irene Bukur.

Ольга Куца: - Після закінчення університету я, як і багато, поїхала додому на літні канікули. Літо провела відмінно, відпочила на ура! Ближче до вересня стало зрозуміло, що потрібно шукати роботу. Залишатися вдома сильного бажання не було, так і роботи у нас як такої немає. Ось і вирішила поїхати у Київ, спробувати свої сили в столиці.

Ну, як і всі, напевно, розмістила своє резюме на сайті, і перший же дзвінок, який я отримала, був від компанії Irene Bukur. А що, думаю, спробую, може, вийде. Пройшла співбесіду, і мене запросили на стажування в ТРЦ «Метроград». Пройшла стажування у 10 робочих днів... Напевно, у багатьох бувають такі думки – кинути все і піти, і я тут не виняток. Але я сказала собі: - «Ні! Хтось зміг, а ти чим гірше?!», - після чого успішно здала іспит на продавця. Звичайно, спочатку було дуже складно, багато треба було вчити, постійно з кимось вести діалоги, день проводити на ногах! Але з часом помітила, що мені подобається продавати продукт, в якому я впевнена!

- Олю, розкажи про вашу команду – хто тобі допомагає, хто надихає тебе?

Ольга Куца: - Моя команда найкрутіша! Це і мій директор Юлічка Лількова, і Катюша Тищук, старший продавець, і Інна Федорчук, яка мене стажувала. І всі-всі дівчата, з якими я працювала, які мені допомагали, підказували і підтримували (не завжди ж все у мене виходило правильно).

А що стосується натхнення... Дивлюся на директорів і кураторів нашої компанії, і розумію, що всі вони починали з нуля, і самі досягли всього. Тому у нас, - і у молодих, і у більш досвідчених продавців, - є всі шанси досягти чогось кращого і досконалішого!

- Ксюшо, а які у тебе цілі на найближче майбутнє? Ким ти бачиш себе в компанії Irene Bukur ну, скажімо, через рік?

Оксана Торба: - Звичайно, хочу розвитку! Я бачу себе працелюбним, сильним фахівцем у своїй справі, а вже яку саме посаду я буду займати, нехай вирішує куратор за результатами моєї роботи.

- Олю, а які плани на розвиток у тебе?

Ольга Куца: - Наразі потрібно здати всі атестації, щоб у подальшому стати старшим продавцем. А через рік можна і відкрити свій магазин, куди набирати вже свою команду. Адже ми створюємо нове покоління успішних керівників!

- Дівчата, в листопаді ви обидві стали найкращими продавцями по Україні в компанії Irene Bukur. Ксюшо, що допомагало тобі в досягненні цієї вершини?

Оксана Торба: - Не буду лукавити, я дуже рада, що перемогла! Словом і ділом мене дуже підтримували наші дівчатка, а більше нічого і не треба! Але найбільше мені подобалося, що покупець йшов за покупцем, купівля слідувала за покупкою, – і так кожен день, тижнями, місяцями..! Непомітно увійшла в азарт, що називається, «завелася» продажами. Клас, я дуже рада перемозі!

- Олю, а що тобі дала ця перемога, і що ти відчула, коли стала найкращим продавцем місяця?

Ольга Куца: - Якщо чесно, я сама не очікувала, що стану найкращим продавцем в листопаді. Всі мене підтримували і допомагали морально, - це, напевне, саме те, що мені найбільше було потрібно. Коли у мене опускалися руки і здавалося, що нічого не виходить і не вийде, всі мої дівчатка – а це Лількова Юля, Тищук Катя, Федорчук Інна, Дишлюк Наташа, Горблюк Танюша, Шокал Янка, Дубровна Інна, Козина Яна, – всі вони вчасно говорили мені потрібні слова, і за це їм величезне спасибі!

- Дівчата, на порозі наших домівок вже стоїть Новий рік. Які у вас є бажання? Що ви будете загадувати в новорічну ніч? Ксюшо, розкажи нам, будь ласка.

Оксана Торба: - Мрію про власний великий будинок, де буде збиратися вся родина і де завжди буде багато гостей. Мій будинок обов'язково буде теплим і затишним, з великим садом.

А ще я мрію про мир! Хочу, щоб ми спокійно спали, щоб наших батьків, братів і всіх чоловіків не зачіпала ситуація, яка зараз склалася на Сході нашої країни. Дуже хочу, щоб це все швидше закінчилося! Ми всі є українцями в усіх куточках великої України, і ми єдині, я знаю!

В цьому році я була дуже чемна цілий рік, і дуже хотіла б отримати в подарунок теплу шапку, класні парфуми, цілу гору мандаринок і багато-багато смачних цукерок.

Дуже хочу побажати всім колегам по роботі щастя, бо коли ти щаслива, – ти здорова, ти кохана, ти успішна і весела, тебе підтримують і дуже цінують! Дівчата, будьте щасливі і успіхів вам в роботі! Нехай кожен прожитий день дарує всім вам радість!

- Олічка, а чого ти бажаєш у Новому році? Що будеш загадувати під бій курантів у ніч з 31 грудня на 1 січня?

Ольга Куца: - Бажань багато, і моє заповітне, – мирного неба над головою і щоб ніколи не зникала усмішка з уст моїх близьких! А Дідові Морозу я замовила вдалого наступного року. І, до речі, наступний рік – Рік Мавпи, а я як раз «мавпочка», так що, думаю, мені пощастить. І не тільки в наступному році.

Для замовлення товару введіть е-mail