Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
Революційна програма догляду за волоссям "RE-LIFE. VOLUME UP"

Мяке, сяюче, шовковисте - про таке волосся мріє кожна жінка! Але досягти бажаного результату не так просто, оскільки з першого погляду важко зрозуміти, що послужило причиною погіршення зовнішнього вигляду волосся.

Фахівці україно-швейцарського бренду живої косметики Irene Bukur провели численні дослідження, завдяки яким стало ясно, що першопричиною більшості проблем з волоссям є недостатня кількість вологи. Для вирішення цієї проблеми технологами лабораторії Ірен Букур було розроблено унікальну програму на основі гіалуронової кислоти, яка забезпечує максимально глибоке проникнення вологи в структуру волосся і буквально перетворює його, змушуючи забути про сухість волосся раз і назавжди.

Революційна програма догляду за волоссям "RE-LIFE. VOLUME UP"- це 21-денна програма, яка забезпечує інтенсивне зволоження та відновлення структури волоосся, дарує розкішний об'єм і блиск, без обтяжень.


Програма має 2 етапи:

1 ЕТАП: ОЧИЩАЄМО, ЗВОЛОЖУЄМО, НАДАЄМО ОБ’ЄМ


2 ЕТАП: ЗАПОВНЮЄМО, РЕСТАВРУЄМО, ЗАХИЩАЄМО

Лише 6 кроків з програмою «Re-life. Volume Up» - і Ваше волосся наповниться життєвою силою, привабливим блиском та надзвичайним об'ємом.


Для замовлення товару введіть е-mail