Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
З НОВИМ 2016 РОКОМ!

Дорогі друзі!

Напередодні Нового року в кожному з нас прокидається маленька дитина, яка з трепетом чекає чудес і магії. І кожен раз, чим менше днів залишається до цього чудового свята, тим все більше з'являється хвилювань, переживань і запитань: як пройшов цей рік, чи все я зробила, щоб моє бажання, загадане під бій торішніх курантів, могло здійснитися, як я буду згадувати цей рік – з теплотою або розчаруванням, що я зробила корисного, кому допомогла, чи все я встигла?

Якщо і у вас починають виникати такі питання, то це означає, що нам з вами саме час підбити підсумки року, згадати свої досягнення і свої помилки, і обов'язково подякувати всім, хто протягом всього року залишався з нами поруч – в першу чергу наших рідних і близьких. Адже завдяки їх турботі і любові кожен наш день – наповнений щастям і теплотою, які допомагають нам з року в рік здійснювати найсміливіші надії та мрії.

Новий Рік вже на порозі. Він слухняно чекає, коли ви відкриєте йому двері і запросите його з усіма радощами і розчаруваннями. Він знає, що майбутнє принесе з собою масу різноманітних емоцій і відчуттів. Але я бажаю вам, щоб миттєвостей щастя, які будуть переповнювати вашу душу, і якими вам захочеться поділитися з усім світом, було якомога більше. А будь-які печалі, які будуть у вашому житті, щоб ви сприймали як можливість переосмислити ті чи інші події в житті і могли пережити їх гідно. Головне пам'ятати, що чим темніше хмара, тим яскравіше після неї веселка.

У Новому році я хочу побажати, щоб ваші серця переповнювала любов, в родині панувало розуміння і добробут, а в домі – достаток.

І нехай всі ваші мрії здійсняться незвичним для вас чином. Адже в новорічну ніч прийнято загадувати найзаповітніші бажання, тому що саме в цю ніч відбувається магія – магія щастя, радості й любові!

Друзі, з Новим роком!

Для замовлення товару введіть е-mail