Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
«Центр естетичної косметології та трихології Irene Bukur»: відкриття!

У червні в столиці України відкриває свої двері авторський «Центр естетичної косметології та трихологии Irene Bukur».

Бренд живої косметики довго готувався до відкриття Центру. Компанія Irene Bukur на українському ринку існує п'ять років, і всі ці роки від косметологів і трихологів постійно лунали прохання про створення авторської лінії професійної живої косметики. «Якщо продукти для масового вжитку настільки ефективні, з лінійкою професійної косметики ми зможемо творити дива!» - говорили спеціалісти.

«Весь минулий рік ми готувалися до відкриття Центру, - розповідає директор роздрібної мережі Наталія Козар. - Розробка рецептур проводилася в тісній співпраці української та швейцарської лабораторій, оскільки ми, як і раніше, робимо акцент на використанні органічної сировини, основою якої є рослини, що виростають в екологічно чистих куточках України, а також на спеціальних плантаціях, створених за принципом органічного землеробства. Ми підшукували приміщення, яке в повній мірі відповідало б завданням Центру, ретельно підбирали й купували краще сучасне обладнання для проведення апаратних процедур. І вже в самий найближчий час ми будемо готові продемонструвати результати нашої роботи всім киянам і гостям столиці!».

«Центр естетичної косметології та трихології Irene Bukur» працюватиме відразу в декількох напрямах. Найголовніше, можна сказати, першочергове його завдання - це проведення якісної діагностики волосся, шкіри голови, обличчя й тіла з метою визначення необхідних лікувальних заходів і проведення відповідних косметологічних або тріхологічних процедур. Частина з них буде введена з першого дня відкриття: пілінг шкіри голови й кріо-масаж, ультразвукове очищення, пілінги та масажі для обличчя, RF-ліфтинг і кавітація, а також обгортання та масаж тіла - антицелюлітний й лімфодренажний. Згодом проводитимуться різні ін'єкційні процедури, контурна пластика, біоревіталізація, мезотерапія і т.д.

Крім того, Центр функціонуватиме як салон краси, фахівці якого готові надавати всім бажаючим кваліфіковану допомогу по догляду за обличчям, тілом та волоссям.

А ще Центр стане шоу-румом для нової лінії професійної косметики, створеної українськими та швейцарськими вченими.

У нашому Центрі кращі фахівці в галузі косметології та трихології діагностуватимуть, консультуватимуть і допомагатимуть вирішувати проблеми з випадінням волосся, х віковими змінами шкіри, із зайвими об’ємами силуету, - і все це за допомогою професійної серії авторської живої косметики Irene Bukur TM. Керівництво «Центром косметології та трихологии Irene Bukur» здійснює провідний фахівець, лікар дерматолог-косметолог і трихолог Алла Христюк.


Для замовлення товару введіть е-mail