Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
«У мене найкраща команда, в якій я знайшла себе»

Натхнення цієї дівчини – безмежне. Вона молода і турботлива мати, любляча дружина і зразкова невістка – саме в таких ролях ми побачили Оксану Драгомирецьку, найкращого продавця Irene Bukur по Україні за жовтень 2015 року.

- Ксюшо, розкажи, будь ласка, про себе. Хто ти за фахом? Чим ти займаєшся, окрім роботи? Чим захоплюєшся?

Оксана Драгомирецька: - Вітаю! Мені 23 роки, я закінчила школу перукарського мистецтва, але коли почала практикувати в цій сфері, усвідомила, що ця спеціальність не для мене.

Я заміжня, у нас з чоловіком є маленька донечка Софійка. Хотілося б відзначити моє хобі по життю – це кулінарія. Я дуже люблю готувати, тому, коли у мене є вільна хвилинка, я з радістю догоджаю кулінарним бажанням свого сімейства, готую їм нові страви та усілякі смаколики.

- Як ти потрапила в компанію Irene Bukur? Розкажи про те, як тобі працюється, які труднощі доводиться долати.

Оксана Драгомирецька: - Я прийшла в компанію Irene Bukur за рекомендацією моєї свекрухи, яка є VIP-клієнтом. Саме вона порадила мені попрацювати продавцем-консультантом, тому що кожен раз, коли вона купує продукцію, то захоплюється дівчатками і їх роботою.

І хочу сказати, що з першого дня співбесіди і до цього часу я залишаюся дуже радою, що працюю в компанії Irene Bukur. Так, звичайно ж, час від часу виникають труднощі, але найчастіше вони особистого характеру: один клієнт прийде в настрої і зарядить тебе позитивом, а інший прийде нервовий, і може зіпсувати настрій на весь день. Кожну ситуацію ти пропускаєш через себе, переживаєш її по-своєму. І кожен раз, коли таке відбувається, ти повинен дотримуватися культури спілкування, так як клієнт, як кажуть, завжди правий.

Але найголовніше в роботі Irene Bukur – це командна робота.

- Ксюшо, розкажи про вашу команду у Житомирі: хто тобі допомагає та надихає?

Оксана Драгомирецька: - У мене найкраща команда, в якій я знайшла себе, розкрилася, якщо так можна висловитися. Кожна дівчина з нашої команди – це окремий світ, але коли ми працюємо разом, то ці світи переплітаються, і з кожним днем відкривається щось нове: нові думки, емоції, знання, досвід, як життєвий, так і робочий.

У зв’язку з цим наші робочі будні проходять легко, на підйомі. Ми ніколи не сумуємо, тому що у нас на це просто немає часу. Навіть якщо день не склався або проходить важко, ми протягом дня підбадьорюємо одна одну, підтримуємо, веселим. І тому з кожним днем моя команда ще більше надихає мене. Я точно знаю, - що б не сталося, у мене є гарантована підтримка і міцне плече моїх дівчат.

- Які у тебе плани на найближче майбутнє? Ким ти бачиш себе через рік у цій компанії?

Оксана Драгомирецька: - Розвиток і ще раз розвиток – ось мій девіз на кілька років вперед. Я хочу щодня відкривати для себе щось нове, і разом з тим – відкривати нові можливості, підніматися щоразу на рівень вище. Хочу стати директором магазину, тому для мене зараз один із головних пріоритетів в житті – це кар'єрний ріст. І в компанії Irene Bukur це можливо, тому для досягнення цієї мети я буду докладати максимальних зусиль.

- У жовтні ти стала найкращим продавцем по Україні в компанії Irene Bukur. Що тобі допомогло в досягненні цієї мети? Який подарунок або бонус ти отримала від компанії і від команди?

Оксана Драгомирецька: - Стати найкращим продавцем жовтня мені допомогла вся моя команда, яка морально підтримувала мене, всіляко підбадьорювала, налаштовувала на перемогу. Та й взагалі, я поставила собі за мету – стати найкращим продавцем за жовтень, і сама собі довела, що можу це зробити.

Від компанії я отримала приємний бонус до зарплати, а мої дівчата подарували мені купу всяких ласощів, - це було так приємно! Ну а потім ми чудово провели вечір, сходили в ресторан і всією командою чудово там відпочили.

- Ксюшо, яке твоє заповітне бажання? Розкажи своїм колегам, про що ти мрієш?

Оксана Драгомирецька: - Я завжди мріяла поїхати зі своєю родиною за кордон. Завжди мріяла подорожувати, відкривати для себе нові країни, нові культури. І що найважливіше для мене, це те, що я знаю, що з Irene Bukur це все можливо! Я бачу це на прикладі інших дівчат, які досягли багато чого, - всі вони зараз успішні та перспективні.

А ще більше хочу, щоб моя донечка, коли підросте, пишалася своєю мамою, щоб вона дивилася на мене і могла так само, як я, будувати свою кар'єру. Це додає ще більше сил і бажання рости і розвиватися.

Ну, і ще є одне бажання – купити свою машину і отримати водійські права. Я коли сідаю за кермо автомобіля, відчуваю надзвичайні емоції, які наповнюють мене і потім, напевно, я заряджаю ними всіх навколо.

І наостанок я хочу всім-всім побажати, щоб усі ваші мрії виконувалися, незалежно від обставин, так як бажання – це, насамперед, віра в себе.

Для замовлення товару введіть е-mail