Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
Юлія Лількова: Досвід роботи в Irene Bukur – ніколи мене не зраджує

Ексклюзивне інтерв'ю з куратором магазинів Irene Bukur, бізнес-тренером Юлією Лільковою

Після першого досвіду спілкування з Юлією Лільковою, куратором компанії Irene Bukur, складається враження про неї, як про людину дуже правильну, сором’язливу, чуйну і вимогливу, насамперед до самої себе. Юлію вирізняють критичне ставлення до свого успіху, рідкісна працьовитість і щира готовність прийти на допомогу всім, хто її потребує.


Питання: - Юлю, розкажи свою історію, яка пов’язує тебе з компанією Irene Bukur. Коли ти сюди прийшла працювати? За яких обставин?


Юлія Лількова: - Я приїхала до Києва з Донецька дев’ятого вересня 2009 року в пошуках щастя (сміється), як, втім, і багато хто зі співробітників нашої компанії.


А якщо серйозно, то на той момент я була студенткою заочного факультету 5-го курсу, і як кожен нормальний студент, намагалася знайти для себе роботу, яку з я могла поєднувати з навчанням. Зізнатися, цей етап був одним з найскладніших в моєму житті, бо роботу довелося шукати досить довго. Пошуки супроводжувалися постійною внутрішньою напругою, стресовим станом... Думаю, кожен з нас хоча б раз у житті відчував щось подібне.


Одного разу, повернувшись додому після чергових безрезультатних пошуків, я випадково відкрила журнал, і мою увагу привернуло оголошення: «Потрібні адміністратори магазинів класу «люкс» Irene Bukur. Так як моя спеціальність «менеджмент і організація» безпосередньо пов'язана з адміністраторською діяльністю, я зважилася зателефонувати... Через кілька днів я приїхала в столицю на співбесіду, а потім вийшла на свій перший стажувальний день.


Мені одразу ж дали зрозуміти, що до посади адміністратора мені ще потрібно рости і вчитися. Мене це, однак, анітрохи не засмутило і навіть не збентежило, оскільки я була готова наполегливо і послідовно йти до мети. Я б навіть сказала, що цей момент значно підігрів мій інтерес до роботи і як слід мене простимулював. Результат не змусив себе чекати – через півроку роботи в компанії я стала директором магазину Irene Bukur.


Питання: - Юлю, у свої 27 років ти вже куратор 10 магазинів Irene Bukur в Києві та регіонах, ти – успішний бізнес-тренер, ти – партнер компанії. Як ти цього досягла?


Юлія Лількова: - Відповім прислів'ям: терпінням і працею всього добудеш.


У компанії Irene Bukur я працюю 6 років, з яких чотири з половиною роки працювала, буквально без упину. Працювала досить напружено, практично без перерв на обід і, траплялося, без повноцінних вихідних. Той, хто думає, що я обіймаю свою посаду, не докладаючи особливих зусиль, той глибоко помиляється. Зараз, звичайно, умови роботи незрівнянно краще, а впізнаваність бренду набагато вище, ніж це було 6 років тому, коли було по-справжньому важко. Кілька років я крок за кроком збирала унікальний досвід, який сьогодні неможливо переоцінити; досвід, який працює вже на мене і ніколи мене не зраджує.


Віра в компанію і довіра до компанії, бажання змінити своє життя на краще, допомога і підтримка команди і керівництва, – усе це є серйозними стимулами на шляху до досягнення мети.


Питання: - Крім роботи є ще особисте життя. Чи вистачає в тебе часу на нього? Побутує така думка, що успішна жінка нещаслива в особистому житті. Чи згодна ти з цим?


Юлія Лількова: - Мені складно відповісти на це питання, тому що я не прагнула рано вийти заміж; перш за все, мені хотілося знайти духовну і матеріальну незалежність. І я опинилася на правильному: здобувши незалежність, я зустріла свою долю.


Окрім того, робота ніколи не заважала моєму особистому життю. Я завжди все встигала, і наразі чудово виконую свої обов'язки. Сьогодні я – кохана і єдина, у якої, окрім іншого, є свої інтереси, погляди та амбіції. І улюблена робота. А чоловіки, до речі, таких жінок дуже люблять (так що, дівчата, майте на увазі).


Питання: - Більшу кількість часу ти проводиш за навчанням молодого персоналу та бізнес-семінарами. Ти готуєш дівчат стати продавцями, потім – старшими продавцями і, зрештою, – директорами магазинів. Яка вона, наша молодь?


Юлія Лількова: - Близько половини директорів, яких я простажувала, були людьми приблизно мого віку. Зараз вони дорослі, цілеспрямовані менеджери, які відмінно знають свою справу.

Якщо говорити про молодь, яка приходить в компанію одразу після університетів, спостерігати за ними цікаво і водночас кумедно. Мені, наприклад, зараз складно оцінити, якою я була в їх віці. Мені здається, я була такою ж смішною, наївною і недосвідченою, однак на сьогоднішній день наша компанія настільки розрослася і збагатилася розумними і уважними професіоналами, що з усіх боків ти відчуваєш їх готовність прийти на допомогу. Немає нічого дивного в тому, що молоденькі стажери дуже швидко заряджаються бажанням вчитися і працювати.


В цілому ж наша молодь по-сучасному весела, «заводна», яка має хист до навчання. У нас в компанії багато молодих дівчат – 20 років і трохи старших, які навчаються і одночасно прагнуть розвитку. З такими людьми хочеться працювати і допомагати їм у їх прагненні змінити своє життя на краще.


Питання: - Які особливості твоєї роботи? Які труднощі доводиться долати в процесі навчання молодих кадрів? А які моральні винагороди ти отримуєш в результаті?


Юлія Лількова: - Трапляється, приходять люди самовпевнені, які думають, що вони одразу почнуть правильно виконувати обов'язки і показувати результат. Однак ступінь кваліфікації співробітників компанії настільки високий, що, вперше з'явившись на своє робоче місце і побачивши, як працюють продавець, старший продавець або директор, такі люди розуміють, що для досягнення необхідного професійного рівня їм потрібно ще багато чому навчитися.


Які моральні винагороду отримую особисто я...? Знаєте, з малих років я росла альтруїстом, тобто, людиною, яка прагне безоплатно робити добро іншим людям за принципом «життя заради інших людей». Тому найбільш значущою для мене винагородою є зовсім не гроші, хоча, зрозуміло, про зарплату і про кар'єрний ріст забувати не варто – ми живемо в матеріальному світі з його запитами і потребами. Тим не менш, по-справжньому я радію тоді, коли бачу, що оточуючі мене люди ростуть над собою, день за днем, стаючи все краще і краще.


Питання: - Важко чимось вже здивувати молодого працівника та мотивувати його. Для багатьох молодих шукачів зручне місце роботи, хороша зарплата і бонуси все більше стають нормою. Як ти мотивуєш молодих дівчат?


Юлія Лількова: - На жаль, багато людей, які приходять до нас вперше, часто говорять не те, що думають насправді, а те, що ти хотів би від них почути. Тобто, образно кажучи, підганяють відповідь під завдання, які їм будуть ставиться. І найчастіше вони розповідають про своє бажання розвиватися і підвищувати свою кваліфікацію. На жаль, нерідко буває так, що вже після першого стажувального дня починаєш розуміти, що багато з них, м'яко кажучи, лукавили.


Зважаючи на те, що до нас приходять влаштовуватися на роботу найчастіше молоді дівчата з регіонів, які не володіють навіть мінімальним досвідом роботи, одразу обговорювати можливості кар’єрного росту немає ні підстав, ні потреби. Для них першочергове завдання – одержання гідної заробітної плати, оскільки багато хто приходить у компанію, обтяжений насамперед фінансовими проблемами.


Саме тому на першому етапі ми мотивуємо молодь можливістю отримати гарну зарплату і бонуси, – ця система в компанії Irene Bukur продумана до дрібниць. Надалі, звичайно ж, передбачається налагодження більш тісних контактів з людиною, визначення його конкретних особистих мотивів. І ось тут вже все індивідуально: для одного стимулом є кар'єрний ріст, для іншого – можливість жити в столиці, ще хтось мріє про автомобіль або навіть про великий гарний будинок.


Наше завдання – правильно визначити кар'єрні мотиви того або іншого працівника, після чого зорієнтувати його таким чином, щоб просування по кар'єрних сходах стало для нього способом досягнення його мети. Крім того, велику роль в мотивації того або іншого працівника компанії Irene Bukur відіграє підтримка колег, усвідомлення того, що в тебе вірять, поважають і люблять.


Питання: - Ні для кого не секрет, що не всі витримують стажування. Тобто в компанії Irene Bukur залишаються найсильніші. Яку б ти провела межу між тим, що прийнятно і що вже не по силам для дівчат? Хто залишається в сім'ї «Букур», які характеристики поєднують співробітників?


Юлія Лількова: - Можна сказати, що на стажуванні відбувається природний відбір, в результаті якого у компанії Irene Bukur залишаються тільки найсильніші, амбіційні і цілеспрямовані люди.

Якщо ж говорити про загальні вимоги, то вони добре відображені у цінностях компанії. Їх вісім:


1. Я вірю в компанію, я вірю в себе. 2. Наша атмосфера – підтримка, турбота, посмішка, позитив. 3. Ми ставимо високі цілі і досягаємо їх, викладаючись на всі 100%. 4. Ми створюємо нове покоління успішних керівників. 5. Для нас нові ідеї є одночасно новими можливостями. 6. Я вдячна нашій компанії і своєму наставнику. 7. Ми володіємо унікальною системою продажу. 8. Ми несемо персональну відповідальність за якість продукту Irene Bukur.


Коли люди приймають ці цінності щиро, а не на словах, вони залишаються в компанії Irene Bukur. І обов'язково зростають разом з нею, - до рівня, який кожен визначає сам для себе.


Питання: - Юля, поділися особистим секретом успіху.


Юлія Лількова: - Мій секрет успіху насправді ні для кого не буде секретом, – це здатність приймати рішення і нести персональну відповідальність за їх виконання.


Для замовлення товару введіть е-mail