Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
Вдалий березень

Березень 2015 року в компанії Irene Bukur запам'ятається всім кількома важливими подіями, пов'язаними із зростанням людей всередині компанії.

Ми вітаємо продавців, які за підсумками першого весняного місяця стали кращими і отримали грошові бонуси, а також розвиваючі книги всесвітньо відомих авторів, таких як Наполеон Хілл, Стівен Кові та Брайан Трейсі.

Очолює сходи успіху Анна Гриненко, яку можна зустріти в монобрендовому бутіку Irene Bukur в ТРЦ Sky Park в м Вінниця. На другому місці - Тетяна Грянко, третє почесне зайняла Оксана Бера.

Хочемо привітати красунь, які не тільки є професійними консультантами в сфері краси та догляду за собою, а й вивчають питання особистісного росту, а також методи управління командою за допомогою бестселерів світової літератури.

Також у березні сім'я старших продавців поповнилася ще на 4 людини! Марина Брижатюк, Юлія Сташевська, Оксана Бера і Вікторія Дубова успішно склали атестації і тепер підвищили свій статус в компанії Irene Bukur. Це означає, що наступною сходинкою для тих, хто цілеспрямовано рухається до своєї мети, стане крісло директора магазину!

А ще велика кількість нових покупців живої косметики з'явилося завдяки роботі старшого продавця Лілії Майбороди.

Вітаємо кращих продавців-консультантів мережі магазинів авторської живої косметики Irene Bukur!


Для замовлення товару введіть е-mail