Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
ВІДЕО, СТВОРЕНІ З ЛЮБОВ’Ю ТА ТУРБОТОЮ ПРО ВАС

Ірина Олександрівна Букур – автор та розробник живої косметики Irene Bukur, аналогів якої немає в Україні.

Жива косметика Irene Bukur створена на основі високоактивних рослинних екстрактів та олій. Кожен косметичний засіб бренда проходить всі необхідні лабораторні та клінічні випробування, але перший, найсуворіший відбір та контроль проходить на першому етапі створення продукту – кожен засіб Ірина Букур випробовує та тестує на собі, а таким може похвалитися далеко не кожна компанія.

Цього року Irene Bukur буде святкувати 5-річний ювілей – це дійсно важлива дата, але ще важливішим є той факт, що за такий короткий час свого існування на косметичному ринку країни, наш бренд вже завоював любов та повагу багатьох покупців, серед яких не лише наші вітчизняні. Звичайно, основний відсоток споживачів косметичних засобів – це жінки. Але й чоловіки не оминають живу косметику, адже такі продукти, як шампунь «Відновлення», бальзам для рук «Захисний» або бальзам «Регенератор» необхідні будь-якій людині, яка слідкує за станом здоров'я шкіри та волосся.

Протягом всього часу з моменту створення компанії Irene Bukur автору та творцю косметики ставлять багато питань, стосовно особливостей виробництва косметики, нюансів дії того чи іншого косметичного засобу ТМ Irene Bukur, розробки програми догляду за допомогою живої косметики, а також загальних принципів збереження здоров'я, молодості та краси. Ці питання надсилають електронною поштою, ставлять по телефону операторам call-центру, а також під час особистого спілкування з Іриною Букур.

Для того, щоб жодне питання не залишилося без відповіді, було прийнято рішення створити цикл відеороликів, в яких Ірина Букур відповість на усі найнагальніші запитання, які турбують наших покупців. Перші відео вже були записані, і ви зможете їх побачити вже зовсім скоро!

Підписуйтеся на нашу розсилку, приєднуйтеся до нас у соцмережах, і ви завжди будете в курсі останніх новинок та новин компанії.


Для замовлення товару введіть е-mail