Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
WEEK END У ПРАЗІ

Компанія, яка успішно розширюється, якісна продукція якої підкорює всі більше та більше людей з кожним роком, подарувала найкращим співробітникам казковий відпочинок у Празі.

Найкращі та найуспішніші директори та консультанти ТМ Irene Bukur відправилися у подорож по Чехії, щоб, пригощаючись ароматним чеським пивом, відсвяткувати 5-річний ювілей компанії в одному з найкрасивіших міст Європи.

Дружна родина Irene Bukur – це не просто слова. Команда першого українського бренду живої косметики завжди вирізнялася теплими дружніми зв'язками всередині колективу. І європейська подорож стала не лише відмінним подарунком переможцям, але й гарним стимулом для тих, кому цього разу не вдалося здійснити подорож. Адже наступний рік обіцяє не менше цікавого.

«Я дуже рада, що вперше за 5 років у нас відбувся такий масовий виїзд у Європу, - розповідає директор роздрібної мережі ТМ Irene Bukur Наталія Козарь. – І хоча поїздка закордон в якості подарунка нашим співробітникам вже не в новинку, але до цього часу у подорож відправлялися, як правило, вдвох або втрьох. Цього разу нас було 30 осіб – це були люди, яких нам хотілося особливо виділити, порадувати, нагородити, які прагнули досягти своїх цілей, і яким це відміно вдалося. Велика подяка Ірині Олександрівна Букур – нашому засновнику та ідейному натхненнику, яка зробила нам такий розкішний подарунок. Празький week-end вдався на славу!

5-річчя компанії ми відзначили в чудовому ресторані. Також у нас був час для того, щоб подивитися місто та насолодитися спілкуванням один з одним поза роботою та в новому оточенні. Дівчата були дуже захоплені, адже деякі з них були за кордоном вперше в житті.

Впевнена, що такі подорожі у нас будуть ще не раз, оскільки вони надзвичайно об'єднують та згуртовують людей, а ще дозволяють відчути себе справжніми мандрівниками та дарують море класних вражень.

Мотивація, навчання та заохочення наших працівників – це один з головних «китів», завдяки якому компанія Irene Bukur успішно росте та розвивається».


Для замовлення товару введіть е-mail