Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
ЗУСТРІЧ ДИРЕКТОРІВ З ЗАСНОВНИКОМ БРЕНДУ ТМ IRENE BUKUR

16 вересня відбулася зустріч кураторів та директорів магазинів компанії Irene Bukur з засновником бренда живої косметики Іриною Олександрівною Букур.

.

На даний час магазині-острівки та бутіки Irene Bukur представлені у 8 містах України, але в цей день їх голови приїхали у столицю, щоб поспілкуватися з ідейним натхненником бренду, з творцем авторської косметики, з бізнес-леді, яка є прикладом для сотень людей, які працюють в компанії – Іриною Букур.

На зустрічі кожна гілка презентувала своє бачення місії бренда в цікавій та незвичній формі (наприклад, у деяких презентаціях були використані відомі казкові персонажі - «Вовк та Червона Шапочка», «Ріпка» і т.д.). Перша частина зустрічі пройшла традиційно весело.

Потім слово взяла директор роздрібної мережі Irene Bukur Наталя Козарь. Вона поділилася своїм баченням розвитку бренда, а також подякувала всім керівникам магазинів за їх підтримку, співпрацю та прагнення до розвитку. «В компанії на даний час успішно працює 31 магазин – і це не межа. Молодих людей, які прагнуть рости та розвиватися, очолити магазини живої косметики, в нашій країні немало, і жінок, яких турбує грамотний догляд за собою, своєю молодістю та красою, стає все більше. А це означає, що нам є до чого прагнути», - слова Наталі Козарь.

Директор компанії та творець бренда Ірина Букур розповіла всім присутнім про новинки, які зовсім скоро ТОВ «Лабораторія Ірен Букур» буде готова презентувати своїм покупцям. Під час зустрічі відбулася і фотозйомка директорів для нового сайту компанії, який також готується до запуску найближчим часом.

Улюблені покупці живої косметики Irene Bukur залишаться задоволені планами розвитку, які сформулювали директори магазинів на чолі з Іриною Букур на зустрічі у Києві. Чимало гарних новин будуть анонсовані зовсім скоро, в тому числі, в електронній розсилці компанії.


Для замовлення товару введіть е-mail