Філософія компанії

Філософія нашої компанії спирається на істини, виходячи з яких, ми формуємо головні принципи та напрямки під час виробництва косметики Irene Bukur.

У природі є все необхідне для розробки та виробництва ефективних лікувально-профілактичних косметичних препаратів.

Людина – це творіння Природи. І кому, як не їй – з її первозданними лісами, полями, морями та річками – знати, що саме може зберегти та повернути її творінню здоров'я та красу.
Саме тому здавна відомі лікувальні властивості трав, обумовлені наявністю багатого складу найцінніших компонентів – вітамінів, макро та мікроелементів, амінокислот та олій – широко та успішно використовуються як у медицині (народній та офіційній), так і в косметології.
Про натуральність косметики у першу чергу говорить строк її зберігання!


У нашій косметиці використовуються лише природні та харчові консерванти, тому строк зберігання нашої продукції мінімальний – від 6 до 12 місяців.

Якщо на косметичній продукції зазначений строк зберігання 24-36 місяців, то про жодну натуральність та користь не може бути й мови!

Уявіть собі, що на продуктах харчування зазначені такі строки, чи можна було б їх споживати без шкоди для організму?
Важливість генетичного аспекту при виборі косметичних засобів.

Основний акцент при виробництві живої косметики Irene Bukur робиться на вітчизняну зелену сировину – і це невипадково. Ще з давніх давен любисток, кропива, лопух, ромашка і т.д. були для наших предків єдиними лікувальними та косметичними засобами. Саме тому наш організм дає практично моментальну позитивну реакцію на їх вплив, в той же час до закордонних продуктів йому потрібно довго адаптуватися та підлаштовуватися!
Науково-дослідний підхід під час розробки косметичних засобів.

Використання прогресивних технологій, постійне вдосконалення рецептур, вивчення нових досягнень в області косметології, відстеження нових розробок та тенденцій – все це сприяє підвищенню якості та ефективності косметичних засобів Irene Bukur. Особливість виробництва живої косметики полягає перш за все у використанні унікальної інноваційної технології, яка забезпечує вилучення корисних компонентів з рослин з максимальним збереженням їх лікувальних властивостей.
Найцінніше – це вміст косметики, а не її химерна упаковка.

Саме для того, щоб забезпечити максимальне збереження всіх лікувальних властивостей косметики, а значить, її якість та ефективність, Irene Bukur використовує лише спеціальну фармацевтичну упаковку.