Irene Bukur у Швейцарії

Косметика Irene Bukur набуває популярності не лише в Україні, але й далеко за її межами. Особливий інтерес до унікальних рецептур живої косметики виявили швейцарські косметичні лабораторії, яких перш за все зацікавили цілющі властивості українських рослин, а також старовинні народні рецепти та особливості виробництва «живої української косметики».

Українських технологів Irene Bukur, у свою чергу зацікавили інновації в області anti-age засобів – пептиди, ауто гель, низькомолекулярні комплекси гіалуронової кислоти, колагену та еластину і т.д., які використовуються колегами зі Швейцарії. З метою обміну досвідом, а також розвитку косметики Irene Bukur в області антивікового догляду у 2010 році була створена компанія Irene Bukur (Suisse) SA.
Швейцарське представництво Irene Bukur тісно та активно співпрацює з французькими та швейцарськими лабораторіями, які приймають участь у створенні багатьох відомих світових брендів. І основним завданням, яке поставила перед собою компанія Irene Bukur (Suisse) SA, є ретельне дослідження та тестування рецептур, розроблених на основі останніх досягнень в області косметології, та таких, що дозволяють досягти глибокого пролонгованого результату. Завдяки такій активній співпраці український бренд Irene Bukur зможе і надалі радувати наших жінок якісним та ефективним продуктом, а також абсолютно новою лінійкою унікальних та високоефективних антивікових засобів, створених за останніми інноваційними технологіями.
Крім того, вже з 2013 року кожен косметичний засіб Irene Bukur, виготовлений в Україні, проходить консультацію на базі компанії Irene Bukur (Suisse) SA за участю швейцарської лабораторії з метою підтвердження ефективності продукту та його відповідності самими високим європейським стандартам.