PHYTO SERUM
PHYTO SERUM Активна фітосироватка  містить біоактивний  комплекс протеїнів і вітамінів, які надають інтенсивну омолоджувальну й антиоксидантну дію.
Ціна: 598 грн.
Ціна для членів клубу: 299 грн.
Стати членом клубу
+
1 шт.
-

Cироватка для обличчя

регенерує, розгладжує, підтягує шкіру

Активна фітосироватка містить біоактивний комплекс протеїнів і вітамінів, які надають інтенсивну омолоджувальну й антиоксидантну дію.
У складі сироватки найцінніші джерела фітоестрогенів- ізофлавоноїди сої, протеїни горошку і квасолі, що захищають шкіру від гормонального старіння. Завдяки спеціальній молекулярної формулі компоненти легко проникають вглиб шкіри. Доставляють в кожну клітинку комплекс амінокислот, які забезпечують регенерацію клітин і тканин, прискорюють синтез колагену і еластину, розгладжують і підтягують шкіру.

Комплекс найпотужніших природних антиоксидантів - вітаміни А, Е і С нейтралізують дію вільних радикалів, запобігаючи появі передчасних ознак старіння шкіри. У поєднанні з вітаміном F відновлюють захисні функції шкіри, підвищують її імунітет.

При регулярному застосуванні сироватки шкіра обличчя виглядає свіжою, гладенькою та підтягнутою.
Активні компоненти: протеїни горошку, протеїни квасолі, ізофлавони сої, комплекс вітамінів А, Е, С, F, нікотинова кислота (вітамін РР), азелаїнова кислота.

Спосіб використання:
нанесіть сироватку ніжними масажними рухами на очищену шкіру обличчя та шиї, уникаючи ділянки навколо очей. Для нормальної та комбінованої шкіри можна використовувати сироватку як самостійний засіб. Для сухої та вікової шкіри рекомендовано поверх сироватки наносити крем згідно вашого типу шкіри.

Вiдгукiв: 0