Шампунь «Делікатний» 12 цілющих трав
Шампунь «Делікатний» 12 цілющих трав  Шампунь м’яко очищує, знімає лущення та свербіж. Рекомендований у випадку прогресуючого випадіння волосся.
Ціна: 392 грн.
Ціна для членів клубу: 196 грн.
Стати членом клубу
250 г
+
1 шт.
-

Призначення: щоденний догляд за волоссям
Тип волосся: для комбінованого та жирного типу волосся
Об'єм: 250 мл

Шампунь «Делікатний», завдяки унікальній комбінації 12 цілющих трав, забезпечує м’яке та в той же час якісне очищення, зберігаючи гідроліпідний баланс, сприяє живленню, пом’якшенню та зволоженню чутливої шкіри голови.

Шампунь «Делікатний» рекомендований:
✓ для сухої та чутливої шкіри голови, схильної до подразнення;
✓ для попередження та усунення лущення, свербіння та запалення шкірного покриву, внаслідок впливу агресивних косметичних засобів, хлорованої води та інших несприятливих факторів;
✓ для щоденного миття волосся будь-якого типу.

Регулярне використання шампуню вже протягом 2 тижнів якісно покращить стан Вашого волосся, надасть йому здорового блиску, м’якості та шовковистості.

Спосіб використання: нанести невелику кількість шампуню на вологе волосся, спінити, потім ретельно змити теплою водою. За необхідності, повторити процедуру. Підходить для щоденного використання. Рекомендується використовувати в комплексі з бальзамом для волосся «Зміцнюючий».

Компоненты: любисток, мильнянка лікарська, ромашка аптечна, розмарин, ехінацея, лопух, люцерна посівна, календула, хвощ, хмель, крапива дводомна, гамамеліс.

Термін зберігання: 12 місяців, 6 місяців у відкритому вигляді.
Вироблено в Україні за участю Irene Bukur (Suisse) SA, 6а, Frenes Road 1295 Tannay, Switzerland.

lubistok Любисток містить ефірні олії, смоли, органічні кислоти (ангелікова та яблучна), дубильні та мінеральні речовини та аскорбінову кислоту, завдяки яким покращує кровообіг, сприяючи посиленому живленню волосяних цибулин.
muljanka Мильнянка лікарська, за рахунок високого вмісту сапонінів, утворює велику кількість піни, сприяючи глибокому, якісному та безпечному очищенню, не пересушуючи та не подразнюючи шкіру голови.
romashka Ромашка аптечна. Багатий вміст хімічних речовин – ефірної олії, каротиноїдів, смол, барвників, слизу та інших компонентів – обумовлює її заспокійливу та зволожуючу дію. В квітах аптечної ромашки містяться вітаміни Р, А, С, які чудово впораються з лущенням та запаленням шкіри. Завдяки великій кількості лікувальних властивостей ромашка сприяє зміцненню та висвітленню волосся, а також стимуляції його росту.
rozmarin Розмарин заспокоює подразнену шкіру голови, тонізує її, знімає запалення шкірного покриву, усуває лупу.
ehina Ехінацея чинить протигрибкову, противірусну, бактерицидну дію. Її лікувальні властивості діють на природні захисні ресурси організму. Ехінацея забезпечує захист шкіри голови та волосся від негативного впливу забрудненого навколишнього середовища та дії вільних радикалів. .
lopuh Лопух містить ефірні та жирні олії, дубильні речовини, аскорбінову кислоту, вітаміни, мікро- та мікроелементи та інші біологічні активні речовини, які покращують кровообіг та обмін речовин у шкірі голови, сприяючи живленню та росту волосся, забезпечують зміцнення та оздоровлення волосяної цибулини.
lucerna Люцерна посівна – біофлавоноїд, який, завдяки високому вмісту вітамінів (А, В, С, Е, К), інтенсивно живить волосяну цибулину, стимулюючу ріст волосся, захищає волосся від негативних факторів, активізує природні захисні властивості волосся.
Calendula Календула містить комплекс біологічно активних речовин: каротин (провітаміну А), стерин, флавоноїди, ефірні олії, макро- та мікроелементи, завдяки яким забезпечує інтенсивне живлення пошкодженого волосся, відновлюючи його структуру.
hvosch Хвощ сприяє прискореному оновленню клітин шкіри, покращенню кисневого та жирового обміну. Вміст кремнієвої кислоти забезпечує процес реструктуризації, зміцнення волосся.
hmel Хміль зміцнює волосся, чинить протизапальну та загоюючи дію, усуває лупу. Застосовується при алергійних захворюваннях шкіри. Чинить заспокійливу дію на шкіру голови, а волосся робить здоровим та охайним.
krapiva Кропива дводомна покращує мікроциркуляцію у шкірі голови, зміцнює корені волосся, стимулює ріст, попереджає випадіння волосся.
gamamelis Гамамеліс має в’яжучу дію, регулює роботу сальних залоз.
Вiдгукiв: 5