Шампунь «Відновлення»
Шампунь «Відновлення»     Шампунь «Відновлення» активно відновлює пошкоджену структуру волосся, зміцнює корені, попереджає випадіння, стимулює ріст.
Ціна: 392 грн.
Ціна для членів клубу: 196 грн.
Стати членом клубу
250 г
+
1 шт.
-

Призначення: відновлення пошкодженого волосся
Тип волосся: для нормального та комбінованого типу волосся
Об'єм: 250 мл

Шампунь «Відновлення» це унікальний засіб, розроблений спеціально для м’якого та делікатного очищення пошкодженого волосся. Завдяки ідеально збалансованому складу, має м’які очищувальні та ефективні відновлювальні властивості, що дуже важливо під час лікування та догляду за пошкодженим, ослабленим, стоншеним та ламким волоссям.

Шампунь «Відновлення» рекомендований:
✓ для сухого, ламкого, пошкодженого волосся;
✓ за наявності посічених кінчиків;
✓ у разі випадіння волосся та уповільненого росту волосся;
✓ для сухої шкіри голови.

Шампунь «Відновлення» ніжно піклується про волосся та шкіру голови, відновлює здоровий блиск, силу та еластичність волосся.

Спосіб використання: Невелику кількість шампуню нанеси на вологе волосся, розтерти масажними рухами до утворення густої піни. Змити великою кількістю теплої води. За необхідності процедуру повторити. Для досягнення максимального ефекту рекомендується використовувати у комплексі з Бальзамом «Відновлення».

Компоненти: молочна сироватка, мильнянка лікарська, ехінацея, лопух, керапептидний комплекс.

Термін зберігання: 12 місяців, 6 місяців у відкритому вигляді.
Вироблено в Україні за участю Irene Bukur (Suisse) SA, 6а, Frenes Road 1295 Tannay, Switzerland

moloko Молочна сироватка сприяє реконструкції, росту та зміцненню волосся. Містить збалансований комплекс незамінних амінокислот, що стимулюють процеси регенерації, відновлення структури пошкодженого волосся, подовження їх життєвого циклу. Набір вітамінів групи В, а також вітамін С, холін, вітамін А, вітамін Е, біотин та мікроелементи забезпечують здоров’я волосся та шкіри голови.
ehina Ехінацея чинить протигрибкову, противірусну, бактерицидну дію. ЇЇ лікувальні властивості впливають на природні захисні ресурси організму. Ехінацея забезпечує захист шкіри голови та волосся від негативного впливу забрудненого навколишнього середовища та дії вільних радикалів. .
lopuh Лопух містить ефірні та жирні олії, дубильні речовини, аскорбінову кислоту, вітаміни, мікро- та мікроелементи та інші біологічні активні речовини, які покращують кровообіг та обмін речовин у шкірі голови, сприяючи живленню та росту волосся, забезпечують зміцнення та оздоровлення волосяної цибулини.
peptidnui Керапептидний комплекс, абсорбуючись волоссям та його коренями до самої серцевини, цілеспрямовано діє на пошкоджені ділянки – насичує необхідними поживними речовинами кореневі цибулини та волосяний стрижень, посилює кровообіг, нормалізує обмінні речовини, стимулює ріст нових клітин волосяних цибулин.
Вiдгукiв: 2