Сироватка для обличчя PURE VITAMIN C
Сироватка для обличчя PURE VITAMIN C інноваційна сироватка для потужного омолодження шкіри 
made in Switzerland
Цiна: 6 000 грн.
Цiна: 3 000 грн.
Стати членом клубу
+
1 шт.
-

Комплекс INTENSIVE VITALITY - це революційна високотехнологічна програма потужного омолодження шкіри.Вже на 3-й день шкіра стає більш гладкою, а колір обличчя набуває здорового вигляду і природне сяйво.Для максимального ефекту в наборі INTENSIVE VITALITY представлено 4 флакона сироватки, які рекомендовано використовувати курсом 28 днів (один флакон на 7 днів).

Сироватка Pure vitamin C* - базовий крок цієї програми.

*Pure vitamin C - нестабілізована форма чистого вітаміну С, який поміщений в спеціальну герметичну капсулу, завдяки чому зберігається 100% біоактивних властивостей. Вітамін С допомагає боротися з головними причинами передчасного старіння, відновлює шкіру від пошкоджень, захищає її від наслідків щоденного стресу і атмосферного забруднення, покращує колір обличчя, надає шкірі свіжість і сяйво.

Завдяки інноваційній технології Сироватка Pure vitamin C діє відразу в трьох напрямках:

1. Розгладження зморшок і ліфтинг ефект. Ключовий інгредієнт сироватки - Pure vitamin C *, укладений в мікрокапсулу - проникає в глибокі шари шкіри, активізує синтез колагену, еластину і гіалуронової кислоти, підтягує і розгладжує шкіру, покращує колір обличчя.
2. Зволоження та оновлення шкіри. Rich-комплекс на основі гіалуронової кислоти, ніацин, пантенола, вітаміну Е, масел авокадо і примули - наповнює клітини вологою, насичує шкіру вітамінами, забезпечує яскравий омолоджуючий ефект. Ретинол (вітаміну А в активній формі), шо входить до складу - покращує кровопостачання шкіри, звужує пори, вирівнює і розгладжує рельєф, забезпечує швидке і яскраве оновлення шкіри.
3. Антиоксидантний ефект. Сироватка Pure vitamin C є найбагатшим джерелом антиоксидантів, які - активізують захисні механізми шкіри, допомагають нейтралізувати негативний вплив ультрафіолетового проміння, агресивних форм кисню (вільних радикалів) та інших зовнішніх факторів, тим самим зберігають молодість шкіри і запобігають появі ознак передчасного старіння.

Увага! Активність і ефективність чистого вітаміну С забезпечується його зберіганням в герметичній капсулі. Після відкриття флакона, натисніть на поршень, що б виштовхнути порошок всередину флакона, добре збовтайте до повного розчинення вітаміну С. Вітамін С перетворюється на емульсію. Після відкриття продукт необхідно використовувати протягом 7 днів. Наносити рівномірно, ніжними круговими рухами на обличчя та шию.

Ефект через 28 днів:
  • - потужний ефект ліфтингу
  • - підвищення пружності
  • - скорочення зморшок
  • - звуження пор
  • - оновлена і сяюча шкіра
  • - антиоксидантний ефект
Вiдгукiв: 0