Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
АЛЛА ПУХАЛЬСЬКА

директор магазину Irene Bukur в ТРЦ Sky Mall і в Гіпермаркеті "Ашан" (Петрівка) (Київ)

«Продукція Iren Bukur – це найвищий рівень якості за помірну ціну – та найголовніше, що це не лише моя думка, але й думка наших покупців».

Дата народження: 02.09.1992

Навчається в інституті менеджменту та економіки «Галицька академія» (ІМЕГА) за спеціальністю «туризм».

Працює в компанії з серпня 2010 року. У лютому 2011 року отримала статус старшого продавця магазину Irene Bukur в ТРЦ «Караван». У серпні 2011 року була призначена в.о. директора в магазині Irene Bukur в ТРЦ «Глобал.UA» (Житомир). З 1 вересня 2011 року отримала статус директора цього ж магазину.

З червня 2013 року є директором магазину Irene Bukur в ТРЦ «Караван» (Київ).

З січня 2015 року очолила магазин Irene Bukur в ТРЦ Sky Mall, а з вересня 2015 року - в Гіпермаркеті "Ашан" (пр-т Московский, 15-а).

«Я звикла викладатися в роботі на 100%. Я завжди знаю, чого хочу та перша велика мета, яку я поставила перед собою в компанії Irene Bukur – стати адміністратором. Я йшла поступово – сходинка, ще сходинка, ще. Мені допомагали, мене підтримували, що додавало мені впевненості у собі. І коли я досягла бажаного результату, то зрозуміла, робота у Iren Bukur – це не просто робота. Долучившись до цього процесу – ти виходиш на більш високий рівень життя, ти будуєш правильне ставлення до оточуючих людей, ти стаєш самодостатньою людиною. А це те, що мені потрібно!»


Для замовлення товару введіть е-mail