Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
НАТАЛІЯ КОЗАРЬ

директор роздрібної мережі магазинів Irene Bukur

«Для мене філософія магазинів Irene Bukur – це філософія мого життя: чесність, порядність, розвиток».

Дата народження: 04.09.1984 р.

Закінчила Національний університет харчових технологій за спеціальністю «хімік-технолог» та Національну Галицьку Академію за спеціальністю «фінансист».

Працює в компанії Irene Bukur з 30 листопада 2009 року. Починала свою діяльність з посади старшого продавця першої роздрібної торгової точки Irene Bukur. На сьогоднішній день досягла статусу директора роздрібної мережі магазинів Irene Bukur.

«Якщо спробувати у двох словах визначити роботу в Irene Bukur, то такими словами будуть – унікальність та розвиток. Унікальність присутня у всьому - в самому продукті, в системі навчання та системі роботи – тут все направлене на розвиток та вдосконалення. Вдосконалюється продукт, а разом з ним вдосконалюються навички та знання людей, які працюють у ній, а значить, вони розвиваються, ростуть, стають професіоналами з великої літери. Тут тобі не дозволяють стояти на місці. Є закон всесвіту – якщо ти не піднімаєшся, значить, ти падаєш. Ти не можеш висіти у повітрі, не можеш застигнути на одному місці, оскільки земля рухається, і час не стоїть на місці. Тому можна сказати, що робота в Irene Bukur – це робота для тих, хто хоче та готовий рости, розвиватися, тих, хто може ставити перед собою цілі та готовий прикласти максимум зусиль, щоб їх досягти».


Для замовлення товару введіть е-mail