Трав’яний збір «Реконструкція»
Трав’яний збір «Реконструкція» Забезпечує інтенсивне зволоження та відновлення пошкодженого волосся, попереджає процеси посічення та ламкості, активізує ріст волосся.
Ціна: 340 грн.
Ціна для членів клубу: 170 грн.
Стати членом клубу
115 г
+
1 шт.
-

Призначення: захист від механічних і термічних пошкоджень
Тип волосся: для всіх типів волосся
Обсяг: 115 мл

Укладання, фарбування, завивка, термічний вплив, стайлінг, агресивна дія навколишнього середовища і стрес помітно послаблюють волосся, призводять до його сухості і ламкості. Для повноцінного догляду за ним необхідні спеціальні відновлюючі засоби.

Трав'яний збір «Реконструкція» спеціально призначений для активного відновлення і захисту пошкодженого волосся. Висококонцентрований склад засобу забезпечує інтенсивне відновлення пошкодженого волосся, діючи відразу на двох рівнях:
1) відновлює життєдіяльність клітин, насичуючи їх киснем, а також вітамінами та мікроелементами;
2) забезпечує зволоження волосся і шкіри голови, попереджає проблему посічення кінчиків і ламкості волосся, активує ріст.
Рекомендується:
✓ для тонкого і позбавленого життевої сили волосся в результаті частого застосування гарячих електроприладів для укладання волосся;
✓ посічених кінчиків.

Трав'яний збір "Реконструкція" забезпечує активне відновлення структури волосся від коренів до самих кінчиків і працює протягом 24 годин з моменту нанесення.

Спосіб застосування: на чисте вологе волосся нанести необхідну кількість настою, рівномірно розподілити по всій довжині. Для досягнення максимального ефекту рекомендується використовувати щодня. НЕ ЗМИВАТИ!

Компоненти: мати-й-мачуха, кропива, ромашка, протеїни пшениці, лопух, колаген, пантенол.

Термін зберігання: 12 місяців, 6 місяців у відкритому вигляді.
Вироблено в Україні за участю Irene Bukur (Suisse) SA, 6а, Frenes Road 1295, Tannay, Switzerland.

mt_i_mch Мати-й-мачуха містить велику кількість полісахаридів, вітаміну С та цинку. Чинить протизапальну та заспокійливу дію, зміцнює та розгладжує стрижень волосу, допомагає усунути лупу та свербіж, зменшує появу посічених кінчиків, сприяє оздоровленню шкіри голови.
krapiva Кропива покращує мікроциркуляцію у шкірі голови, зміцнює корені волосся, стимулює ріст, попереджає випадіння волосся.
romashka Ромашка. Багатий вміст ефірної олії, каротиноїдів, смол, барвників, слизу та інших компонентів обумовлює її заспокійливу та зволожуючу дію. Наявність вітамінів Р, А, С, допомагає чудово впоратися з лущенням та запаленням шкіри. Екстракт ромашки сприяє зміцненню та висвітленню волосся, а також стимуляції його росту.
rostkipshenicu Протеїни пшениці проникають вглиб волосяного стриженя та волосяної цибулини, інтенсивно живлячи їх. Сприяє формуванню білка кератину, який надає волоссю силу та наповнює його здоровим блиском та шовковистістю.
lopuh Лопух містить цілий комплекс біологічно активних речовин, які відновлюють та зміцнюють пошкоджене волосся, ефективно бореться з облисінням та посіченими кінчиками, попереджає ламкість волосся. Відновлює процес обміну речовин у шкірі голови та посилює капілярний кровообіг, зміцнюючи корені волосся, покращуючи його зовнішній вигляд та структуру.
kollagen Колаген. Це фібрилярний білок, який складає основу з’єднувальної тканини організму. В засобах по догляду за волоссям розгладжує керамічні пластини, захищає природню оболонку волосяного стрижня, глибоко зволожує волосся, сприяючи його ущільненню та потовщенню.
pantenol Пантенол проникає у стрижень волосу, огортаючи його еластичною плівкою, відновлює пошкоджену структуру волосу, живить та зміцнює корені. Захищає від агресивних зовнішніх факторів. Здатен потовщувати тіло волосу до 10%.
Вiдгукiв: 2