Експрес - маска з чорною бузиною
Експрес - маска з чорною бузиною Експрес - маска з чорною бузиною, безсмертником і розмарином активно освітлює, тонізує і зволожує шкіру
Ціна: 238 грн.
Ціна для членів клубу: 119 грн.
Стати членом клубу
75 г
+
1 шт.
-

Експрес - маска з чорною бузиною, безсмертником і розмарином.
Зміцнювальна експрес-маска забезпечує інтенсивний догляд за втомленою шкірою обличчя, активно освітлює, тонізує і зволожує її.

До складу маски входить:

Eкстракт чорної бузини, який безпосередньо впливає на специфічні білки шкіри - цитокіни, що відповідають за регулювання процесів іммуномодуляціі, і, як наслідок, забезпечують антибактеріальний і протизапальний ефекти.
Крім цього, бузина стимулює вироблення власної гіалуронової кислоти в шкірі, сприяючи її якісному зволоженню.

Екстракт безсмертника покращує мікроциркуляцію шкіри, стимулює вироблення колагену, підвищує тонус шкіри. Завдяки своїм антиоксидантним властивостям захищає шкіру від зовнішніх агресивних впливів, запобігаючи передчасному старінню.

Екстракт розмарину і азелаїнова кислота освітлюють, освіжають і матують шкіру. Завдяки стимулюючим властивостям каоліну і пантенола відбувається активне відновлення, регенерація і зміцнення клітинної структури.

Результат - свіжа, гладенька, підтягнута шкіра.

Спосіб застосування: невелику кількість маски нанести на чисту шкіру обличчя та шиї, уникаючи ділянок навколо очей. Через 10-15 хвилин змити теплою водою. Застосовувати 1-2 рази на тиждень.

Вiдгукiв: 0