Зубна паста "Комплекс-2015"
Зубна паста "Комплекс-2015" Зубна паста забезпечує якісне відновлення та низько абразивне відбілювання емалі, попереджає утворення карієсу.
Ціна: 198 грн.
Ціна для членів клубу: 99 грн.
Стати членом клубу
170 г
+
1 шт.
-

Зубна паста «Комплекс 2015»- це поєднання багатого мінерального та рослинного складу, який забезпечує бездоганну гігієну порожнини рота.

Наявність у складі низько абразивного компонента (діоксида кремнія) гарантує безпечне та ефективне очищення зубної емалі.Активний мінеральний комплекс – іони кальцію, фтору та фосфати – сприяють зміцненню структури зубної емалі та попереджають розвиток карієсу.Комбінація іонів фтору та карбонату кальцію створює ефект рідкої емалі, «запечатуючи» мікротріщини, які утворюються на поверхні емалі та знижуючи гіперчутливість зубних тканин.

Цитрат цинку уповільнює ріст бактерій, зменшує утворення зубного каменю, чинить проти каріозний ефект.

Комплекс рослинних компонентів - зелений чай, шавлія, петрушка, м’ята та евкаліпт - чинять протизапальну та антимікробну дію, послаблюють запальні процеси в тканинах ясен, забеспечують стійкий дезодоруючий та освіжаючий ефект.

Спосіб використання: Рекомендовано чистити зуби 2 рази на день або після їжі, не менше 3-х хвилин, послідовно обробляючи зовнішню, жувальну та внутрішню поверхні зубів. Дітям до 7 років слід чистити зуби невеликою кількістю пасти під наглядом дорослих.
zbD Діоксид кремнію – це м’який абразивний компонент, який має високу очищувальну здатність та забезпечує безпечне низько абразивне відбілювання. Він має мікрошорсткість, яка забезпечує видалення зубних відкладень без пошкодження емалі.
zbM Монофторфосфат натрію чудово поєднується з будь-якою абразивною системою, вивільняє фтор лише після здійснення процесу гідролізу, завдяки чому не відбувається процес інактивації фтору. Чинить активну проти каріозну дію, зміцнює структуру емалі, попереджає формуванню зубного каменю, збільшує ремінералізуючий потенціал слини.
zbK Ксилитол збільшує виділення слини, попереджає зниження її рН, має унікальні проти каріозні властивості: пригнічує ріст бактерій та мікроорганізмів, які провокують утворення зубного нальоту; нейтралізує карієсогенну та пародонтипатоненну флору на поверхні зубів.
zbG Гліцерофосфат кальцію – сполука кальцію та фосфату, яка має високий рівень біодоступності. Забезпечує ре мінералізацію твердих тканин зуба, компенсує дефіцит кальцію, приводить до насичення слини фосфором, що сприяє підвищенню її буферної ємності.
zbC Цитрат цинку здатен уповільнити ріст бактерій та зменшити здатність бактерій до колонізації, також уповільнює визрівання зубного нальоту. Сполуки цитрату цинку зменшують утворення над ясенного зубного каменю на 10-15%.
zbI Іони фтору + карбонат кальцію створюють ефект рідкої емалі: гальмують початковий карієс та сприяють відновленню пошкодженої емалі, ремінералізують зубну поверхню, «запечатують» мікротріщини та мікропорі, які утворюються на поверхні емалі, зменшують чутливість зубів.
zbE Евкаліпт чинить протизапальну та заспокійливу дію при захворюваннях ясен. Надає свіжості диханню, натуральну білизну та блиск зубам.
zbS Шавлія має антибактеріальні та антивірусні властивості, пригнічує ріст бактерій, відновлює та підтримує природню мікрофлору порожнини рота.
zbEe Зелений чай чинить протизапальну та антимікробну дію, послаблює запальні процеси у тканині ясен.
/zbEp Петрушка має антихалитозні властивості (халитоз з лат. – «видох»), чинячи ефективну дезодоруючу дію.
Вiдгукiв: 5