Нове обличчя IRENE BUKUR

У вересні 2018 року в найбільшому торгово-розважальному центрі України Lavina Mall відкрився магазин у новому форматі.Магазин Irene Bukur в ТРЦ Lavina Mall - це принципово новий лаконічний дизайн та грамотне зонування. Заради зручності кожної гості, уся косметика розміщена на подіумах, де коротко і змістовно описані основні принципи дії того чи іншого продукту. Невеликий затишний простір та зрозуміла навігація дозволяє кожній жінці розслабитися і самостійно орієнтуватися у косметичному світі Irene Bukur. Світлий та ненав’язливий інтер’єр створює комфортну атмосферу для жінок, які хочуть та люблять доглядати за собою.«Мы полностью изменили концепцию нашего бренда. И это была прежде всего моя внутренняя потребность. Мне было очень важно, чтобы в моем магазине женщина могла почувствовать себя окруженной вниманием и заботой, понять, что уход за собой - это не вынужденная обязанность, а возможность уделить время себе любимой» - говорить засновниця та власниця бренду Ірина Букур.Внутрішні перевтілення

Новий формат магазину - це не лише зовнішні, але й внутрішні зміни. Українсько-швейцарський бренд Irene Bukur представив нові косметичні лінійки та улюблені продукти з удосконаленими рецептурами.
Тандем науки та краси

Протягом 10 років бренд Irene Bukur співпрацює з передовими косметологічними, біохімічними та біотехнологічними лабораторіями Швейцарії, Франції, Німеччини, Іспанії, США. Кожен продукт виготовлений з високоякісної сировини та проходить усі клінічні тестування.