Розпочни боротьбу за молодість прямо зараз!

РОЗПОЧНИ БОРОТЬБУ ЗА МОЛОДІСТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

combiskin

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОГЛЯД за шкірою ВДОМА

Підтягнутий контур обличчя БЕЗ “УКОЛІВ КРАСИ”

Комплексне ОМОЛОДЖЕННЯ шкіри на КЛІТИННОМУ РІВНІ

Помітне РОЗГЛАДЖЕННЯ ЗМОРШОК уже через 21 день

КРАСА - ЦЕ
10% ГЕНЕТИКА
90% ДОГЛЯД

За статистикою, 38% жінок стикаються з першими віковими змінами обличчя уже в 25 років!

ДІЯ продуктів із серії PERFECT спрямована на БОРОТЬБУ З ПЕРШИМИ ВІКОВИМИ ЗМІНАМИ

Стимулює активне ВИРОБЛЕННЯ нових,
МОЛОДИХ КЛІТИН

ЖИВИТЬ шкіру необхідними ВІТАМІНАМИ

Глибоко ЗВОЛОЖУЄ шкіру

ЗАХИЩАЄ від небажаного зовнішнього впливу

Ефективно УТРИМУЄ ВОЛОГУ протягом 30 годин

Твоя ідеальна шкіра вже за кілька кроків

Крок 1: Народження нових клітин

Perfect-маска для обличчя Radiance - це перший крок до омолодження шкіри, адже їй потрібно позбутися зароговілих часточок та запустити процес оновлення клітин. Perfect-маска послужить активним “біологічним імпульсом”: делікатно очистить шкіру, запустить процес відновлення колаген-еластину і синтезу власної гіалуронової кислоти, адже в її складі міститься АНА-кислота та потужний пептидний комплекс Syn-Coll.

Рекомендовано наносити на ніч, 2-3 рази на тиждень.

Шкіра, що виглядає
божественно...

699 грн

ХОЧУ
Perfect-маска для обличчя Radiance

Крок 2: Життєдайний нектар

Perfect-крем для обличчя Water Full - це божественний напій для твоєї шкіри. Після делікатного пілінгу твоя шкіра потребує глибокого зволоження. Активний зволожувальний компонент Elfa Moist і комплекс Hydropirine, що входить до складу Perfect-крему щедро “напоїть” молоді клітини і буде утримувати вологу протягом 30 годин!

Рекомендовано наносити щоранку

Шкіра, якій позаздрила б
сама Афродіта...

898 грн

ХОЧУ
Perfect-крем для обличчя Water Full

Крок 3: Вишукана амброзія

Perfect-крем для обличчя Care Full - це розкішна трапеза для твоєї шкіри. Окрім вологи, твоя шкіра потребує поживних речовин, аби сяяти здоров’ям. Дорогоцінні масла манго, ши, оливи, сої та вітамін Е, що містяться у складі Perfect-крему, здатні “накормити” молоді клітини. Також засіб пом’якшує, заспокоює та захищає шкіру.

Рекомендовано наносити щовечора

Шкіра, перед якою б не
встояв сам Аполлон...

898 грн

ХОЧУ
Perfect-крем для обличчя Care Full

Шкіра навколо очей потребує ОСОБЛИВОГО догляду

Крок 4: Сяючий погляд

Perfect-крем для контуру очей Eye містить активний зволожувальний компонент Elfa Moist та гіалуронову кислоту, що дозволяє заповнити клітини цілющою вологою і запобігти її подальшій втраті. Активний комплекс GP4G у поєднанні з рутином підсилюють лімфодренаж, покращують кровообіг і забезпечують зменшення темних кіл та набряків. А потужний пептидний комплекс Syn-Coll у поєднанні з молекулами колагену та еластину борються з “гусячими лапками”.

Рекомендовано застосовувати вранці та ввечері

Погляд, що здатен підкорювати...

569 грн

ХОЧУ
Perfect-крем для контуру очей Eye

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ ПРОГРАМИ PERFECT

ElfaMoist™ - розробка компанії Akzo Nobel, США. Зволожувач ElfaMoist™ AC - це актив, який легко проникає вглиб шкіри (роговий шар), посилює гідратацію шкіри та забезпечує миттєве і пролонговане зволоження (до 30 годин)*. За допомогою ElfaMoist™ AC можна скоротити кількість та глибину зморшок, прискорити регенерацію клітин, захистити ліпідні компоненти клітин шкіри від негативного впливу вільних радикалів.

Syn®Coll - розробка компанії DSM, Голландія. Пептидний комплекс є безпечною альтернативою колагеновим уколам - стимулює вироблення власного колагену, захищає його волокна, активує ріст клітин та підвищує здатність шкіри опиратися старінню.

GP4G – комплекс, розроблений компанією Ashland Specialties (Франція), отримують біологічним методом із планктону Artemia Salina. GP4G створений для відновлення шкіри та як джерело додаткової енергії. Він стимулює обмін речовин, бере участь у побудові клітинних структур (стимулює синтез білків епідермісу і дерми), підсилює захист клітин від УФ впливу, пошкодження ДНК, підсилює захисні функції шкіри, зокрема захищає від стресу.

Програма Perfect розроблена спеціально для КОМПЛЕКСНОГО догляду за шкірою 30+. Завдяки правильному та поетапному використанню усієї програми Perfect ви отримаєте максимально помітний ефект.


 

paraben free
phosphate-free
cruelty-free
colorant-free
european-labs
innovative-formula
natural-oils