Інтим-масло для душу
Інтим-масло для душу   М’яка рослинна формула засобу делікатно очищує інтимну зону, не викликаючи подразнення, підтримує природню мікрофлору, надає відчуття чистоти та свіжості.
Ціна: 398 грн.
Ціна для членів клубу: 199 грн.
Стати членом клубу
250 г
+
1 шт.
-

Інтимна гігієна – невід’ємна частина особистої гігієни, покликана підтримувати кислотно-лужний баланс в інтимній зоні тіла, захищаючи її від проникнення хвороботворних бактерій та грибків.

Інтим-масло для душу розроблена спеціально для щоденної інтимної гігієни. М’яка рослинна формула делікатно очищує інтимну зону, не викликаючи подразнення, підтримує природню мікрофлору слизових оболонок статевих органів, відновлюючи кислотно-лужний баланс, надає відчуття чистоти та свіжості. Натуральні високоактивні компоненти - олії чайного дерева, кокоса та оливи - сприяють відновленню та збереженню природньої мікрофлори, протидіють виникненню грибкових захворювань, чинять загоюючи, протизапальну та антибактеріальну дію.

Інтим-масло для душу:

  • ✓ м’яко очищує та зволожує;;
  • ✓ усуває хворобливі відчуття, свербіж, подразнення та почервоніння;
  • ✓ сприяє заживленню мікротравм;
  • ✓ попереджає утворення неприємного запаху, чинить дезодоруючу дію.

Інтим-масло регенерує та інтенсивно зволожує шкіру, посилює опір зовнішнім подразникам, надовго зберігає відчуття чистоти, свіжості та комфорту.

Спосіб використання: Замість мила та гелю нанести невелику кількість інтим-олії на слизову оболонку статевих органів та обмити теплою водою. Використовувати 2 рази на день під час гігієнічних процедур. За необхідності, можна використовувати частіше.

chainoe derevo Олія чайного дерева завдяки вмісту більш ніж 100 антибактеріальних компонентів, має широкий спектр антибактеріальних, анти грибкових та антивірусних властивостей. Це потужний антисептик, який чинить ефективну дію при різноманітних ураженнях шкіри та слизових оболонок, забезпечує виражену знеболюючу та протизапальну дію, усуває свербіж та набряклість шкіри, пришвидшує процеси загоєння та регенерації пошкоджених тканин.
Cocos Олія кокоса містить природні антиоксиданти – вітаміни А, С, Е та цілий комплекс незамінних жирних кислот, завдяки яким надійно захищає, пом’якшує та розгладжує шкіру. Має антибактеріальні властивості та застосовується у випадку сухості, відлущення та подразнення шкіри, заспокоює після пілінгу або епіляції, загоює тріщинки та опіки, в тому числі сонячні, робить шкіру ніжною та оксамитовою.
lemon Олія лимону стимулює ріст нових клітин шкіри, має противірусну, бактерицидну, протизапальну та антисептичну дію.
olive Олія оливи,завдяки високому вмісту моно насичених жирних кислот, особливо олеїнової кислоти, живить, зволожує та пом’якшує шкіру, має регенеруючі властивості, сприяє збереженню еластичності шкіри, підвищує її пружність. Велика кількість вітамінів – А, Е, В, D, Л, чинить позитивний ефект на шкіру. Олія оливи сприяє регенерації клітин шкіри, чинить дезінфікуючу та загоюючи дію.
Вiдгукiв: 0