Шампунь для волосся| Irene Bukur

ХІТ

439 грн

IRENE BUKUR CLUB
ХІТ

439 грн

IRENE BUKUR CLUB

Дуже часто дівчата недооцінюють важливість шампуню, покладаючи великі надії на додатковий догляд. А дарма, адже шампунь - це базовий засіб для догляду за волоссям. Якщо він надто агресивний або не дуже якісний, всі подальні зусилля, маски, бальзами і сироватки можуть не врятувати ситуацію. 

Як підібрати шампунь

Зверніть увагу на склад. Хороший шампунь для волосся не повинен мати у складі парабери і SlS/SLES. Краще за все, коли у складі переважають рослинні натуральні компоненти.

Визначте свій тип волосся. Сухому волоссю підійде більш живильний шампунь, а жирному - ретельние, але м’яке, не агресивне очищення.

Враховуйте стан шкіри голови, наявність лупи, чи фарбоване волосся і наскільки інтенсивно випадає. Все це має величезне значення при виборі шампуню.

Пам’ятайте, що будь-яку проблему треба вирішувати комплексно. для кращого ефекту зверніть увагу на додаткові засоби для волосся - маски, бальзами чи сироватки.

Бренд IRENE BUKUR пропонує професійні шампуні для домашнього догляду двох серій, основне завдання яких - ретельне, але ніжне очищення. Дія шампунів направлена не тільки на волосся, але й на шкіру голови: виводять токсини, покращують кровообіг та сприяють інтенсивному росту волосся.

Шампунь “Делікатний” складається з 12 цілющих трав. Він підійде володаркам нормального або жирного типу волосся. Завдяки особливій миючій формулі на основі мильнянки лікарської, дбайливо видаляє забруднення, жир і залишки засобів для укладки, не викликаючи подразнень та не пересушуючи шкіру голови. Його дія також направлена проти випадіння волосся. Шампунь “Делікатний” насичує шкіру живильними речовинами, зберігає оптимальний Ph-баланс і зміцнює цибулини. Молочна кислота та протеїни у складі шампуню заповнюють волосся зсередини і оздоровлюють. 

Шампунь “Інтенсивне відновлення” - ідеальний засіб для догляду для сухог, пошкодженого і ламкого волосся. М’яко очищує, дарує відчуття свіжості та легкості. Філлер-формула з гіалуроновою і молочною кислотою, трегалозою та екстрактом бавовни миттєво наповнюють волосся вологою, утримує її зсередини та попереджаю подальшу дегітрадацію. Завдяки пшеничним та соєвим протеїнам, морським водоростям і пантенолу, шампунь покращує структуру волосся, робить його сильним, еластичним та шовковистим.