Філософія та світ Irene Bukur

Світ Irene Bukur

 

Привіт! Я – Ірина Букур – засновниця та авторка українського косметичного бренду Irene Bukur.

У мирний час  “любити Україну” для нашої компанії означало створювати першокласний продукт та проявляти турботу про кожного клієнта.​

24 лютого 2022 року - був днем краху. Тоді ми не думали про “красу”, ми мріяли лише про життя. Скажу чесно, я не відчувала в собі сили піднятися і продовжити справу всього життя. Але уже через кілька тижнів на допомогу прийшли люди. Ті самі, які любили IRENE BUKUR усі ці роки. Вони запитували: “Чи ви в безпеці?”, “Ви відновите виробництво?”, “Я не уявляю свого догляду без вас” і т.д.

Це було неймовірно. Тож як тільки ми з командою дістались до безпечних місць та налагодили логістику, IRENE BUKUR знову почав працювати. Ми дарували і продовжуємо дарувати цим сміливим та життєрадісним дівчатам часточку радості, яка рятує нас в ці тяжці дні.

Мені пощастило, що мої мрії мають властивість збуватися. 20 років тому мрією був свій бренд, а зараз з’явилась нова. Я хочу, щоб увесь світ знав, що Made in Ukraine - це знак якості! Тож відтепер ми доставляємо свою продукцію по всьому світу.

Кожна ваша покупка - це не просто косметика, а й донат для підтримки жінок та дітей, які зараз опинились у скрутному становищі. Ми робимо це разом! (Почитати більше про благодійний проєкт)

Як усе почалося?

Я працюю з косметикою вже 20 років. Ідея створити авторський косметичний бренд з’явилася після моєї зустрічі у 2007 році з неймовірною жінкою – Лідією Гиріївною Москаленко – кандидатом фармацевтичних наук, завідувачкою кафедри аптечної та промислової технології ліків Національного медичного університету. Саме вона мене надихнула мене і саме з її допомогою з’явилися перші продукти Irene Bukur.

Чого ми досягли?

2009 рік. Ми відкрили свій перший магазин у місті Київ. Вже через 10 років косметика Irene Bukur була представлена в 45 монобрендових бутіках та промо-острівцях у всіх великих містах країни.

2010 рік. Заснували швейцарську компанію Irene Bukur (Suisse), яка займається дослідженням інновацій і технологій, створенням нових рецептур та удосконаленням існуючих.

2016 рік. Компанія Irene Bukur (Suisse) спільно з лабораторією Geo Cosm і доктором Альберто Фаучі (Швейцарія) розробили унікальний продукт для продовження молодості, який став для нас та наших клієнтів справжнім відкриттям. Я щиро вдячна докторові Фаучі за його ентузіазм і фантастичну відданість справі свого життя.

2019 рік. Ми повністю перейшли в онлайн-формат, завдяки чому маємо можливість доставляти нашу продукцію у всі куточки світу.

Вже більше 10 років ми вивчаємо, досліджуємо та впроваджуємо провідні anti age інновації та професійні комплекси для відновлення волосся. На сьогодні ми активно співпрацюємо з провідними лабораторіями світу: Geo Cosm, Mibelle Group (Швейцарія), Lucas Meyer Cosmetics, Sensient Cosmetic Technologies, Ashland Specialties France/Isp Vincience Laboratoire (Франція), AkzoNobel Surface Chemistry, LLC (США), Symrise GmbH, BASF, Biesterfeld GmbH (Німеччина), Infinitec Barcelona, Cobiosa (Іспанія).

Чому нам варто довіряти?

За ці роки мені та моїй косметиці довірились сотні тисяч людей, і саме в цьому я вимірюю успіх IRENE BUKUR. Мені здається, що моя “суперсила” в тому, що я прекрасно розумію жінок різного віку, адже проходила всі ці етапи. В кінці кінців ми хочемо одного - бачити в дзеркалі ту жінку, якою ми є зсередини: красиву, впевнену, життєрадісну, наповнену. І я абсолютно впевнена, що догляд за собою - це прояв любові до себе та свого тіла. Тож докладаю максимальну кількість зусиль і часу, щоб кожна жінка, яка користується косметикою IRENE BUKUR це відчула.

Мої улюблені продукти

Лабораторією Irene Bukur було cтворено більш ніж 80 найменувань косметичних засобів, багато з яких стали справжніми бестселерами. Особисто я, мабуть, найактивніший користувач своєї косметики. В мене є декілька улюблених продуктів, без яких я майже не уявляю своє життя.

Маска для обличчя «Миттєва краса» серії WOW–effect з ефектом «мінус 7 років» дуже швидко допомагає мені привести шкіру до ладу, тому у всіх поїздках та мандрівках вона завжди зі мною. Переваги цієї маски оцінили близько 50 000 жінок. Мабуть, тому вона стала справжньою візитівкою нашого бренду.

Шампунь Делікатний був створений спеціально для догляду за моїм тонким волосся. І вже 10 років він доводить мені і ще 10 000 наших клієнтів свою ефективність.

Hydro-крем 24 години глибокого зволоження – мій перший крем, який залишається найулюбленішим. Його розробляли для догляду за моєю чутливою шкірою. Він постійно зі мною, особливо влітку, коли моя шкіра потребує захисту від основної причини передчасного старіння шкіри - зневоднення. Hydro-крем — це кохання з першого дотику, і не тільки для мене.

Кому хочу подякувати.

Від щирого серця хочу сказати "спасибі" команді наших українських розробників: технологів, біологів, фітотерапевтів, косметологів, дерматологів, які підтримують мій перфекціонізм у створенні рецептур і допомагають знаходити по всьому світу інноваційні інгредієнти та комплекси. Приблизно 9 прекрасних (творчих і напружених) місяців нам потрібно для того, щоб народити новий продукт і пройти через усі уявні та явні випробування його ефективності й безпечності!

Любі дівчата, я хотіла б попросити вас, незважаючи на сильний стрес, зайнятість і втому, приділяти собі більше часу і уваги, любити і піклуватися про себе. Я вірю в майбутнє України всім серцем, і в цьому майбутньому є сильні, мотивовані та щасливі Жінки.

 

 

Наше виробництво

Рецептури Irene Bukur розробляються у співпраці з провідними косметологічними, біохімічними та біотехнологічними лабораторіями Швейцарії, Франції, Німеччини, Іспанії, США

Виробництво авторської косметики Irene Bukur здійснюється відповідно до стандартів ISO 9001 та GMP (стандарти виробництва і контролю якості лікарських засобів), що гарантує безпеку кожного продукту.

Контроль і відповідність якості та ефективності продукту європейським стандартам відбувається за участі компанії Irene Bukur (Suisse) SA, Швейцарія.

Лабораторії-партнери

Компанія Geo Cosm, ШВЕЙЦАРІЯ — спеціалізується на дослідженні та впровадженні антивікових технологій, а також розробці й виробництві косметичних продуктів з догляду за шкірою.

Mibelle Group, ШВЕЙЦАРІЯ – займається розробкою та розвитком інноваційних високоякісних активів, заснованих на останніх наукових ноу-хау. Використовує сучасні технології інкапсуляції, які гарантують оптимальну біодоступність і максимальну ефективність активних інгредієнтів.

ТОВ «Фітосвіт», УКРАЇНА – перший в Україні сертифікований за євростандартами виробник лікарської рослинної сировини. Вирощує трави на власних полях без хімічної обробки, має власну акредитовану лабораторію, яка контролює якість сировини.

ТОВ НВК «Віларус», УКРАЇНА – займається оригінальними технологічними розробками в галузі косметичної сировини, використовує метод Со2 екстракції, який забезпечує 100 % натуральність і збереження до 99 % лікувальних властивостей компонентів, їх екологічність і безпеку для навколишнього середовища.

Lucas Meyer Cosmetics, ФРАНЦІЯ – займається розробкою, виробництвом і продажем інноваційних інгредієнтів для косметики та засобів особистої гігієни. Розробка кожного інгредієнта відбувається на ґрунті серйозних наукових досліджень.

Sensient Cosmetic Technologies, ФРАНЦІЯ – є визнаним світовим лідером у виробництві інноваційних продуктів (пептидів, активних бікомплексів), займається розробкою і виробництвом високоякісних інгредієнтів для косметичної промисловості.

Ashland Specialties France/Isp Vincience Laboratoire, ФРАНЦІЯ – біохімічна лабораторія, в якій працюють понад 40 вчених. Ця лабораторія має власний дослідний Центр, який займається молекулярними, цитологічними і гістологічними дослідженнями шкіри й волосся.

AkzoNobel Surface Chemistry, LLC США —– займається виробництвом активних інгредієнтів, використовуючи інновації та науковий підхід до розвитку технологій.

Symrise GmbH, НІМЕЧЧИНА – один з провідних світових постачальників косметичних базових речовин і функціональних інгредієнтів.

BASF, НІМЕЧЧИНА – є лідируючим партнером у глобальній індустрії гігієни. Має великий перелік продукції, в тому числі активні речовини, пігменти та УФ-фільтри.

Biesterfeld GmbH, НІМЕЧЧИНА  — виробляє продукцію спеціального призначення, використовуючи ноу-хау, науковий досвід та інновації, які породжують новаторські рішення з використанням передових технологій.

Infinitec Barcelona, ІСПАНІЯ — незалежна біотехнологічна компанія, яка виробляє активні інгредієнти для косметичної та біотехнологічної промисловості, спеціалізується на дослідженнях, розробці процесів, синтезі й виробництві пептидів, високотехнологічних систем доставки та інших інноваційних активних інгредієнтів.

Cobiosa, ІСПАНІЯ – незалежна компанія, яка спеціалізується на виробництві натуральних церамідів, морських інгредієнтів і ботанічних екстрактів з Андського регіону.

DSM, НІДЕРЛАНДИ – цільова глобальна наукова компанія, яка опікується питаннями та надає інноваційні рішення у сферах харчування, гігієни, медичних пристроїв тощо.