Наше виробництво

Наше виробництво

 

Наше виробництво

Рецептури Irene Bukur розробляються у співпраці з провідними косметологічними, біохімічними та біотехнологічними лабораторіями Швейцарії, Франції, Німеччини, Іспанії, США

Виробництво авторської косметики Irene Bukur здійснюється відповідно до стандартів ISO 9001 та GMP (стандарти виробництва і контролю якості лікарських засобів), що гарантує безпеку кожного продукту.

Контроль і відповідність якості та ефективності продукту європейським стандартам відбувається за участі компанії Irene Bukur (Suisse) SA, Швейцарія.

Лабораторії-партнери

Компанія Geo Cosm, ШВЕЙЦАРІЯ — спеціалізується на дослідженні та впровадженні антивікових технологій, а також розробці й виробництві косметичних продуктів з догляду за шкірою.

Mibelle Group, ШВЕЙЦАРІЯ – займається розробкою та розвитком інноваційних високоякісних активів, заснованих на останніх наукових ноу-хау. Використовує сучасні технології інкапсуляції, які гарантують оптимальну біодоступність і максимальну ефективність активних інгредієнтів.

ТОВ «Фітосвіт», УКРАЇНА – перший в Україні сертифікований за євростандартами виробник лікарської рослинної сировини. Вирощує трави на власних полях без хімічної обробки, має власну акредитовану лабораторію, яка контролює якість сировини.

ТОВ НВК «Віларус», УКРАЇНА – займається оригінальними технологічними розробками в галузі косметичної сировини, використовує метод Со2 екстракції, який забезпечує 100 % натуральність і збереження до 99 % лікувальних властивостей компонентів, їх екологічність і безпеку для навколишнього середовища.

Lucas Meyer Cosmetics, ФРАНЦІЯ – займається розробкою, виробництвом і продажем інноваційних інгредієнтів для косметики та засобів особистої гігієни. Розробка кожного інгредієнта відбувається на ґрунті серйозних наукових досліджень.

Sensient Cosmetic Technologies, ФРАНЦІЯ – є визнаним світовим лідером у виробництві інноваційних продуктів (пептидів, активних бікомплексів), займається розробкою і виробництвом високоякісних інгредієнтів для косметичної промисловості.

Ashland Specialties France/Isp Vincience Laboratoire, ФРАНЦІЯ – біохімічна лабораторія, в якій працюють понад 40 вчених. Ця лабораторія має власний дослідний Центр, який займається молекулярними, цитологічними і гістологічними дослідженнями шкіри й волосся.

AkzoNobel Surface Chemistry, LLC США —– займається виробництвом активних інгредієнтів, використовуючи інновації та науковий підхід до розвитку технологій.

Symrise GmbH, НІМЕЧЧИНА – один з провідних світових постачальників косметичних базових речовин і функціональних інгредієнтів.

BASF, НІМЕЧЧИНА – є лідируючим партнером у глобальній індустрії гігієни. Має великий перелік продукції, в тому числі активні речовини, пігменти та УФ-фільтри.

Biesterfeld GmbH, НІМЕЧЧИНА  — виробляє продукцію спеціального призначення, використовуючи ноу-хау, науковий досвід та інновації, які породжують новаторські рішення з використанням передових технологій.

Infinitec Barcelona, ІСПАНІЯ — незалежна біотехнологічна компанія, яка виробляє активні інгредієнти для косметичної та біотехнологічної промисловості, спеціалізується на дослідженнях, розробці процесів, синтезі й виробництві пептидів, високотехнологічних систем доставки та інших інноваційних активних інгредієнтів.

Cobiosa, ІСПАНІЯ – незалежна компанія, яка спеціалізується на виробництві натуральних церамідів, морських інгредієнтів і ботанічних екстрактів з Андського регіону.

DSM, НІДЕРЛАНДИ – цільова глобальна наукова компанія, яка опікується питаннями та надає інноваційні рішення у сферах харчування, гігієни, медичних пристроїв тощо.