Засоби по догляду за волоссям | Irene Bukur

2916 грн

IRENE BUKUR CLUB
ХІТ

855 грн

IRENE BUKUR CLUB

989 грн

IRENE BUKUR CLUB
ХІТ

649 грн

IRENE BUKUR CLUB
Новинка

1029 грн

IRENE BUKUR CLUB
Новинка

1029 грн

IRENE BUKUR CLUB
Новинка

539 грн

IRENE BUKUR CLUB
ХІТ

649 грн

IRENE BUKUR CLUB

649 грн

IRENE BUKUR CLUB

629 грн

IRENE BUKUR CLUB

2692 грн

IRENE BUKUR CLUB
ХІТ

649 грн

IRENE BUKUR CLUB
Новинка
незабаром у продажу

2446 грн

IRENE BUKUR CLUB

Здорове, густе, сяюче… Хочете чути таке про своє волосся частіше? Для цього не обов’язково постійно відвідувати салонні процедури. Регулярний домашній догляд може бути не менш ефективним, якщо підібрати його правильно.

На що звертати увагу при виборі засобів для догляду за волоссям?

Головне - чітко розуміти проблему, з якою хочеться впоратись.

Якщо волосся тускле, погано відбиває світло, легко пошкоджується і січеться, часто плутається і тяжко розчісується, йому потрібно посилене живлення.  Якщо волосся, а особливо корінь, вже через декілька годин після миття виглядає недоглянутим, окрім базового догляду, потрібно обов’язково попрацювати зі шкірою голови.

Буває і таке, що волосся може одночасно бути жирним біля коріння і сухим на кінчиках. Тоді додатково до догляду за шкірою голови треба інтенсивно зволожувати кінчики.

Окрім усіх вищеперечислених проблем, існує ще одна - втрата волосся. Але ї з нею можна впоратись, якщо підійти до вирішення комплексно!

Засоби догляду за волоссям від виробника Ірен Букур

Натуральні засоби для догляду за волоссям від IRENE BUKUR не містять SlS/SLES і парабенів. Серед нашої колекції є професійна косметика для волосся для базового та інтенсивного, спеціального догляду.

Шампунь і маска для волосся - основа щоденного догляду. Серія “Делікатна” на основі трав призначена для нормального та схильного до жирності волосся. Засоби із серії “Інтенсивне відновлення” з гіалуроновою кислотою і кератином ідеально підійдуть для сухого та пошкодженого волосся.

Маска “Капілярна” працює зі шкірою голови. Відлущує відмерлі клітини, балансує виділення себуму, усуває лупу, зменшує запалення та зупиняє випадіння волосся.

Для швидкої “реанімації” тонкого, сухого і пошкодженого волосся на щоденній основі ідеально підійде бальзам “Відновлення” з рослинними оліями та протеїнами.

Щоб захистити кінчики і надати їм блиску, використовуйте сироватку з дорогоцінними оліями. Засіб глибоко зволожує, живить та відновлює структуру волосся.

Фітоконцентрат - це унікальний на українському ринку засіб проти випадіння і для активізації росту волосся. Фітоформула з 14 цілющих натуральних компонентів оздоровлює шкіру голови, пробуджує сплячі цибулинки та активізує ріст здорового волосся.

Купити засоби для догляду за волоссям в нашому інтернет-магазині можна в кілька кліків. Тільки 100% оригінальна продукція! Наші персональні консультанти допоможуть вибрати саме ті засоби, які вирішать вашу проблему.

Уже після першої покупки ви автоматично станете членом Клубу IRENE BUKUR, отримаєте доступ до персональної знижки, будете мати можливість відвідувати закриті вечірки та отримувати персональні подарунки на свята.