Крем-філлер "Myo Filler" для обличчя
Крем-філлер "Myo Filler" для обличчя  забезпечує миттєве зволоження шкіри, інтенсивне заповнення і розгладження  зморшок.
Цiна: 1 400 грн.
SALE TIME price: 700 грн.
Стати членом клубу
+
1 шт.
-
Революційна розробка швейцарських технологів - крем Myo Filler для обличчя, завдяки інноваційній технології Х-50 і методу миттєвого надходження біокомпонентів - «дрон», забезпечує потрійний омолоджувальний ефект:

Скорочення мімічних зморшок. X50 Myocept розслабляє лицьові м'язи, в результаті чого мімічні зморшки скорочуються, шкіра стає рівною і гладенькою.

Розгладження і ліфтинг. Інкапсульовані пептиди X50 - Hyalufiller заповнюють мімічні зморшки, зменшують їхню глибину і виразність, активізують роботу фібробластів, підвищуючи еластичність і тургор шкіри.

Інтенсивне зволоження. Інтелектуальний комплекс Hydraporine ™ в поєднанні з гліцином соєвого масла і молочною кислотою - складовою натурального зволожуючого фактора шкіри (NMF) - наповнюють живильною вологою кожну клітинку шкіри. Масло ши і токоферол захищають шкіру від зневоднення і негативного впливу зовнішніх негативних чинників.

Результат - помітне оновлення і омолодження шкіри.

Вiдгукiв: 0