Косметика для обличчя | Irene Bukur

469 грн

IRENE BUKUR CLUB

539 грн

IRENE BUKUR CLUB

449 грн

IRENE BUKUR CLUB
Сезон

1499 грн

IRENE BUKUR CLUB

605 грн

IRENE BUKUR CLUB

2089 грн

IRENE BUKUR CLUB

250 грн

IRENE BUKUR CLUB

1499 грн

IRENE BUKUR CLUB
ХІТ

919 грн

IRENE BUKUR CLUB

1799 грн

IRENE BUKUR CLUB

1199 грн

IRENE BUKUR CLUB
ХІТ

1799 грн

IRENE BUKUR CLUB

499 грн

IRENE BUKUR CLUB
Сезон

399 грн

IRENE BUKUR CLUB
Новинка

449 грн

IRENE BUKUR CLUB

Жива косметика IRENE BUKUR


Ще на самому початку шляху бренд IRENE BUKUR поставив собі за мету - створювати косметику з натуральним рослинним складом, в якому б переважали саме наші, локальні рослини. Ось уже понад 10 років ми виробляємо екологічно чисту, живу косметику, в основі якої лежать натуральні рослинні екстракти та олії. Завдяки такому складу професійна жива косметика IRENE BUKUR дуже м'яко та дбайливо живить, омолоджує, загоює, зволожує, очищує та не викликає алергічних реакцій.

Види косметичних засобів для обличчя

На сьогоднішній день косметика для догляду за обличчя представлена ​​в різних видах, що дозволяє нам дуже якісно і системно підходити до вибору своїх засобів, спираючись на їх функції:

Очищувальна. До неї належить косметика, яка очищає верхній шар шкіри від забруднень. Є більш м'яка, яку можна використовувати щодня (гелі, міцелярка), а є більш інтенсивна, для глибокого очищення, яку слід наносити не частіше ніж 1-2 рази на тиждень (скраби, пілінги).

Тонізуюча. Назва говорить сама за себе. В основному, це тоніки та термальна вода. Ці засоби дозволяють освіжити шкіру та сприяють подальшому проникненню активних речовин. Їх застосовують як при глибокому очищенні, так і на щоденній основі.

Поживна. Сюди відносимо всю косметику, яка містить поживні речовини: вітаміни та мінерали. Вони можуть бути основою кремів, сироваток, масок тощо. Саме ця косметика надає шкірі здорового, сяючого вигляду.

Зволожуюча. Один з найважливіших видів косметики, тому що наш організм на 65% складається з води і потребує її щодня. Для шкіри волога життєво важлива підтримки пружності і свіжості шкіри. Зволожуюча косметика повинна містити компоненти не тільки миттєвої дії, але й ті, що здатні утримати вологу. Наприклад, гіалуронову кислоту.

Лікувальна. Сюди відносимо будь-яку форму косметики, що містить у собі натуральні екстракти та здатна "загоювати". Наприклад, засоби з пантенолом чи лікарськими рослинами. Найчастіше таку косметику використовують при боротьбі з акне.

Ліфтінгова. Дуже активна косметика, здатна підтягувати контур обличчя. Дія засобів з ліфтинговим ефектом спрямована на підтримку колагенових волокон та підвищення пружності.

Антивікова. Вид косметики, яку уважно досліджують. Це засоби з активними елементами (наприклад, пептиди, ретинол, бакучиол або міорелаксанти), які здатні уповільнити процеси старіння. Її не варто використовувати надто рано, щоб не "розлінити" шкіру. Найчастіше до неї краще вдатися приблизно після 30 років.
 

Асортимент та форми випуску косметики для обличчя від IRENE BUKUR

Серед нашої косметики ви знайдете всі перераховані вище види косметики. Більше того, у нас ви зможете купити косметику для обличчя, яка поєднує кілька функцій. Це дозволить підходити до вирішення проблем комплексно.

Підготовчий догляд: гелі та муси для вмивання, тоніки та міцелярна вода, скраби та ексфоліанти.

Базова косметика: поживні, зволожуючі та омолоджуючі креми для обличчя та шкіри навколо очей, бальзам для губ.

Додатковий професійний догляд: антипігментні креми з SPF, сироватки з активними зволожуючими, освітлюючими та ревіталізуючими компонентами, маски для обличчя з ефектом ліфтингу, АНА та ВНА кислотами, детокс-властивості.

Які етапи догляду шкіри обличчя?

Кожне обличчя – унікальне. Щоб підібрати хороші засоби, які будуть працювати на користь саме для вас, ви можете звернутися до наших консультантів. Вони допоможуть купити косметику для обличчя, яка буде підходити під всі персональні запити.

Але існує і “три кити”, на яких базуватиметься будь-який догляд. Це якісне очищення, тонізація та зволоження.