Біокрем для обличчя «Енергія злаків. Інтенсив », 30 мл
Біокрем для обличчя «Енергія злаків. Інтенсив », 30 мл Біокрем «Енергія злаків. Інтенсив» чинить активну регенеруючу дію, забезпечує потужний омолоджуючий та ліфтинговий ефект, посилює захисні функції шкіри.
Ціна: 538 грн.
Ціна для членів клубу: 269 грн.
Стати членом клубу
+
1 шт.
-

Час застосування: нічний - влітку, денний - в холодну пору
Призначення: живлення, регенерація
Тип шкіри: для всіх типів
Вік: 18+
Об'єм: 30 мл

Інноваційний біокрем «Енергія злаків. Інтенсив» відноситься до кремів групи Rich. Висока концентрація біозлаків у складі забезпечує інтенсивне живлення, зволоження та антиоксидантний захист всіх шарів шкіри, пришвидшує процеси самовідновлення та саморегуляції шкіри; чинить тонізуючу та підтягуючи дію, відновлюючи гладкість та еластичність, сприяє регенерації та омолодженню шкірних покривів.

Вже за 14 днів Ви відчуєте:
✓глибоке живлення;
✓ інтенсивне відновлення;
✓ зменшення зморшок;
✓ надійний захист від впливу негативних факторів.

Спосіб застосування: Наносити крем ввечері або вранці (залежно від пори року) на очищену шкіру обличчя та шиї, уникаючи області навколо очей.

Компоненти: масло Ши, морські водорості, кукурудза, жито, ехінацея, екстракт розмарину, соєва олія, олія рису.

Термін зберігання: 12 місяців, 6 місяців у відкритому вигляді.
Вироблено в Україні за участю Irene Bukur (Suisse) SA, 6а, Frenes Road 1295, Tannay, Switzerland.

shi Масло Ши сприяє постачанню інших активних інгредієнтів до більш глибоких шарів шкіри. Має заспокійливі та пом’якшувальні властивості, стимулює синтез колагену, підвищуючи еластичність шкіри, чинить пом’якшувальну та зволожуючу дію на шкіру, стимулює процеси її регенерації, захищає шкіру від кліматичних впливів.
vodorosli Морські водорості , завдяки вмісту мікроелементів, солей та полісахаридів, стимулюють клітини шкіри, чинять зволожуючу та пом’якшувальну дію, запобігаючи відчуттю стягнутості. Допомагають позбавитися від ознак старіння (дрібних та великих зморшок), підвищують пружність, стимулюють регенерацію клітин.
kukuruza Кукурудза сприяє оновленню та омолодженню клітин, відновляє еластичність та захисний бар’єр шкіри, позбавляє від зморшок, має живильні, пом’якшувальні та антиоксидантні властивості, відновлює бар’єрні функції шкіри, значно покращує колір обличчя.
rozh Жито містить корисні амінокислоти, такі як лізин та треонін, необхідні для росту та відновлення тканин..
ehina Ехінацея чинить імуностимулюючу, протизапальну та антиалергійну дію.
rozmarin Розмарин містить мінерали, необхідні для зміцнення імунітету: залізо, магній, фосфор, калій, натрій та цинк, та має чудові тонізуючі властивості. Чинить антиоксидантну, антисептичну та протизапальну дію, усуває подразнення шкіри.
soy Соєва олія відновлює епідермальний бар’єр та волого утримуючу здатність шкіри, чинить регенеруючу дію на шкіру.
rice Олія рису має пом’якшувальні та волого утримуючі властивості, забезпечує легкий відбілюючий ефект, покращує колір шкіри.
Вiдгукiв: 1