Міцелярна вода для зняття макіяжу
Міцелярна вода для зняття макіяжу Миттєво видаляє поверхневі забруднення, надлишки шкірного жиру та макіяж зі шкіри обличчя та повік, не пошкоджуючи епідерміс та не викликаючи подразнення.
Ціна: 376 грн.
Ціна для членів клубу: 188 грн.
Стати членом клубу
180 г
+
1 шт.
-

Час застосування: вранці та ввечері
Призначення: зняття макіяжу, очищення шкіри обличчя
Тип шкіри: для всіх типів шкіри, особливо для чутливої
Вік: 16+
Об'єм: 180 мл

Міцелярна вода видаляє поверхневі забруднення, надлишок шкірного жиру і макіяж зі шкіри обличчя та повік, не пошкоджуючи епідерміс і не викликаючи роздратування. Забезпечує зволоження шкіри, активізує клітинний обмін, збагачує клітини киснем, посилює кровообіг.

Не сушить шкіру! Не залишає відчуття жирності! Чи не дратує слізні залози! Підходить для гіперчутливої шкіри обличчя та повік!

Спосіб застосування: нанесіть невелику кількість міцелярної води на ватний диск та дбайливо очистіть шкіру обличчя та повік. Для кращого очищення та зволоження повторіть цю процедуру кілька разів, використовуючи чисті ватні диски. Не змивати!
Завершіть процедуру за допомогою тоніка Irene Bukur для Вашого типу шкіри.

Компоненти: протеїни плаценти, екстракт зеленого чаю, міцели.

Термін зберігання: 12 місяців, 6 місяців у відкритому вигляді.
Вироблено в Україні за участю Irene Bukur (Suisse) SA, 6а, Frenes Road 1295, Tannay, Switzerland.

placenta Протеїни плаценти - це джерело незамінних амінокислот – активізують синтез колагену, пришвидшують природні процеси відновлення шкіри, нейтралізуть дію вільних радикалів, які стимулюють процеси старіння.
zelenij_chaj Екстракт зеленого чаю містить у своєму складі надпотужні зволожувачі та біоактивні речовини (кофеїн, полі феноли і т.п.), які забезпечують зволоження шкіри, активізують клітинний обмін, постачають клітинам кисень, посилюють кровообіг, зменшують набряклість навколо очей. Попереджають подразнення та запалення шкіри, забезпечують потужний антиоксидантний захист, пом’якшують агресивний вплив сонячних променів.
Вiдгукiв: 5