Сироватка для волосся «Оживляюча»
Сироватка для волосся «Оживляюча»   Сироватка миттєво відновлює пошкоджене волосся; живить та зволожує кутикулу волосся; активно захищає волосся протягом 24 годин.
Ціна: 318 грн.
Ціна для членів клубу: 159 грн.
Стати членом клубу
115 г
+
1 шт.
-

Призначення: захист від зовнішніх агресивних факторів і термічних пошкоджень
Тип волосся: для всіх типів волосся
Об'єм: 50 мл

Сироватка «Оживляюча», завдяки натуральному висококонцентрованому складу, забезпечує ефективне відновлення волосся, збереження цілісності його структури, надійно захищає від механічних, хімічних і термічних ушкоджень.

Сироватка "Оживляюча" особливо рекомендується, якщо у Вас:
✓ пошкоджене волосся, внаслідок зовнішнього агресивного і механічного впливу;
✓ знебарвлене та фарбоване волосся;
✓ ослаблене та посічене волосся;
✓ ламкі кінчики волосся.

Регулярне застосування Сироватки «Оживляюча» поверне волоссю еластичність і блиск, зробить його шовковистим і міцними до самих кінчиків.

Спосіб застосування: нанести сироватку на кінчики вологого чистого волосся. НЕ ЗМИВАТИ!

Компоненти: любисток, кропива, люцерна, масло авокадо, протеїни сої, кератин.

Термін зберігання: 12 місяців, 6 місяців у відкритому вигляді.
Вироблено в Україні за участю Irene Bukur (Suisse) SA, 6а, Frenes Road 1295, Tannay, Switzerland.

lubistok Любисток містить ефірну олію, смоли, органічні кислоти (ангелікова та яблунева), дубильні та мінеральні речовини та аскорбінову кислоту, завдяки яким покращує кровообіг, сприяючи посиленому живленню волосяних цибулин.
krapiva Кропива покращує мікроциркуляцію у шкірі голови, зміцнює корені волосся, стимулює ріст, попереджає випадіння волосся.
lucerna Люцерна - біофлавоноїд, який, завдяки високому вмісту вітамінів (А, В, С, Е, К), інтенсивно живить волосяну цибулину, стимулюючи ріст волосся, оберігає волосся від негативних факторів, активізує природні захисні властивості волосся.
avocado Олія авокадо чинить живильну, вітамінізуючу та зволожуючу дію, має регенеруючу активність. Ефективно впливає на кутикулу волосся, покращує його структуру, стимулює ріст, сприяє відновленню пошкодженого та ламкого волосся.
soy Протеїни сої – джерело рослинних фітогормонів та великої кількості будівельного матеріалу клітин – амінокислот – проникають глибоко в середину волосся, живлять та зміцнюють його. Заповнюючи пошкоджені ділянки волосяного стриженя, зміцнюють його, оберігають від негативного впливу навколишнього середовища, піклуються про шкіру голови.
keratin Кератин проникає вглиб волосся, відновлюючи пошкоджену структуру волосся зсередини.
Вiдгукiв: 2