Догляд за волоссям – базові засоби
Красиве волосся – наша візитівка. І хоч не кожен має час та змогу відвідувати салони краси чи робити якісь додаткові процедури для волосся, існує база, без якої неможливо уявити повноцінний догляд. У цій статті ми хотіли б звернути увагу саме на щоденний домашній догляд, адже саме він є запорукою здорового волосся.
Догляд за волоссям різного типу
Обираючи догляд за волоссям, слід звертати увагу на його тип.
Волосся, схильне до жирності, ні в якому разі не можна “висушувати” за допомогою агресивних шампунів. Навпаки – йому необхідне зволоження, але дуже делікатне, без “тяжких” жирних складників. Найкраще підійдуть засоби на рослинній основі без насичених олій.
Сухому волоссю необхідні засоби з більш “щільною” текстурою. До їхнього складу обов’язково повинні входити живильні компоненти з вітамінами та оліями. Також чудово підійде догляд, який містить кератин та пантенол. Це допоможе зміцнити та захистити структуру волосяного стрижня.
Якщо у вас нормальне волосся, це не значить, що до догляду можна ставитись абияк. Оберіть засоби, після яких ви не відчуватимете дискомфорту: немає відчуття стягнутості, волосся м’яке на дотик та не плутається.
Волосся будь-якого типу може мати додаткові проблеми. Наприклад, лупа чи випадіння. В такому разі необхідно звернути увагу на засоби, які мають специфічну дію. Для боротьби з лупою у складі засобів обов’язково мають міститися антибактеріальні компоненти (пантенол, вітаміни). До косметики, яка активізує ріст, зазвичай входять складники, які стимулюють мікроциркуляцію крові та пробуджують “сплячі” волосяні цибулини (каєнський перець, фітостероли).
Шампуні
Шампунь – це засіб, який ми наносимо на волосся найчастіше, а отже від нього залежить вкрай багато. Та мало хто знає, що більшість корисних складників у шампуні працюють зі шкірою голови, а не з волоссям. Саме здоров’я волосяних цибулин забезпечує красу волосся. Існують шампуні, що роблять волосся блискучим та сяючим “тут і зараз”, але при цьому шкіра голови може бути сухою та стягнутою. Це свідчить про місткість агресивних ПАВів у складі. Їх краще уникати. Тим більше, що вчені вже давно знайшли більш м’які альтернативи, навчились синтезувати гіалуронову та молочну кислоту, знайшли рослинні зволожувачі (трегалозу та коньяк манан), які не просто створюють ефект плівки, а проникають у стрижень волосся і вбудовуються в клітини. Усі ці компоненти ми використовуємо у шампунях від IRENE BUKUR.
Кондиціонери і маски для волосся
Перш за все потрібно розуміти, у чому різниця між кондиціонером і маскою. Кондиціонери (або бальзами) потрібно наносити після кожного миття на кілька хвилин. Вони здатні впоратись з неглибокими пошкодженнями і стабільно підтримувати структуру волосся цілісною. Маски мають більш глибоку дію через більш насичений оліями та поживними речовинами склад. Якщо ви використовуєте кондиціонери, вам не завжди може знадобитися маска, якщо у вас нормальне та сильне волосся. Якщо ж волосся сухе та легко пошкоджується, ми радимо додати до догляду маски. Їх слід наносити мінімум на 20 хвилин для глибшої дії.
Також слід пам’ятати, що на відміну від шампунів, класичні кондиціонери та маски не працюють зі шкірою голови, тож при нанесенні слід уникати коренів. Неправильне нанесення може “жирнити” корінь. IRENE BUKUR надає перевагу бальзамам та маскам на рослинній основі, які не маскують пошкодження, а тривало працюють із волосяним стрижнем зсередини.
Додаткове зволоження та захист
Чим довше волосся, тим більше воно схильне до пошкоджень. Навіть найгарніше волосся у світі можуть зіпсувати посічені кінчики. Та слід пам’ятати, що це не лише естетична проблема. Пошкоджені кінчики можуть призводити навіть до випадіння волосся. У такому випадку стрижка - це необхідний, але ЛИШЕ ПЕРШИЙ крок до їх “зцілення”.
Слід подбати про додаткове зволоження та захист. Це можуть бути спреї або сироватки. Їхнє завдання – захищати волосся від природних чинників (спеки, морозів чи вітрів), а також бути щитом при взаємодії з феном чи плойкою. Для цього до їх складу включають різні олії та силікони. Ми радимо віддати перевагу засобам на рослинній основі, які містять не більше 20% силіконів, щоб не переобтяжувати волосся.
Сироватка з дорогоцінними оліями від IRENE BUKUR “запечатує” пошкоджені ділянки, насичує вітамінами та робить волосся більш стійким до впливу зовнішніх факторів. Її дія спрямована на максимальне зволоження, глибоке живлення, зміцнення та захист волосся.
Комплексний догляд за волоссям
На жаль, будь-який засіб для волосся сам по собі не може дати вам бажаного результату. Тож ми щиро рекомендуємо підходити до догляду комплексно.
Простими словами, якщо ми хочемо спорудити будинок, він не стоятиме без фундаменту і не буде теплим без вікон. Так само і з косметикою - здорове волосся потребує злагоджених та послідовних дій.
Нас часто запитують чи важливо, щоб косметика була від одного виробника. Відповідаємо: це не критично, але бажано. Дія засобів одного бренду доповнює і навіть підсилює одна одну, а інгредієнти не конфліктують між собою.
Тому обираючи комплекси від IRENE BUKUR, ви можете бути впевненими у їх дієвості та гарантованому результаті. Усі вони на 90% складаються з рослинних компонентів, не містять SIS/SLES та парабенів.